«نذر کتاب» بیش از ۱۵۹ هزار نسخه کتاب مردم فارس به کتابخانه‌های عمومی

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” «نذر کتاب» بیش از ۱۵۹ هزار نسخه کتاب مردم فارس به کتابخانه‌های عمومی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بیگ نیوز/فارس مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس از اهدای بیش از ۱۵۹ هزار نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان فارس در چهار ماه اول جشنواره مردمی «نذر کتاب» خبر داد.

محمدحسین فیروزی امروز، ۱۱ آذرماه با اشاره به استقبال گسترده مردم فارس از جشنواره «نذر کتاب» بیان کرد: بعد از گذشت ۴ ماه از جشنواره، تا ۱۰ آذرماه، مردم نیک‌اندیش فارس ۱۵۹۲۸۴ نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی فارس اهدا کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه این آثار به همت ۴۷۴۸ خیّرکتاب‌دوست فارس اهدا شده است، افزود: ارزش کتاب‌های اهدایی به کتابخانه‌های عمومی فارس بیش از ۹۶میلیارد یال است.

فیروزی بیان کرد: نخستین جشنواره مردمی نذر کتاب در استان فارس با شعار «به کتاب هایت بال بده» به همت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی فارس با هدف تأمین منابع کتابخانه‌های عمومی کودک و نوجوان، سیار و روستایی برگزار شده است. این جشنواره از تاریخ ۲۰ مردادماه آغاز شده و با توجه به استقبال بی‌نظیر مردم تا ۱۵ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس در پایان یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های خود را به کتابخانه‌های عمومی استان فارس اهدا کنند.

به گزارش بیگ نیوز، آدرس کتابخانه‌های عمومی در سامانه SAMANPL.IR در بخش فهرست پرتال کتابخانه‌ها قابل مشاهده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا