اقتصادی

نحوه ثبت‌نام اینترنت رایگان برای مشمولان اعلام شد/ به این سامانه مراجعه کنید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته در حاشیه جلسه دولت از عرضه بسته اینترنت رایگان 4 ساعته و دائمی ویژه جامعه خبر داد.

وی تاکید کرد: افرادی که یارانه 400 تومانی پیدا می کنند می توانند از خدمات ملی دولت و اینترنت مطلع شوند.

در همین راستا جواد محد دستیار سازمان فناوری اطلاعات الکترونیک کشور نیز به تشریح جزئیات نحوه ثبت نام، یافتن اینترنت رایگان سه روزه، پرداخت یارانه پرداخت و اعلام کرد: سرپرستان خانوار می توانند یارانه دریافت کنند. سه روز اول با مراجعه به پنجره سرویس واحد دولت .gov.ir، پس از ثبت نام به صفحه ای با گزینه مشاهده وضعیت درج، کشف وجود اینترنت رایگان و فعال کردن آن هدایت می شوید. .

وی افزود: برای شماره تماس ثبت شده پیامی برای فعال سازی اینترنت رایگان ارسال می شود و در صورت تمایل صاحب خانه نسبت به تغییر شماره تماس وارد شده می تواند شماره جدید را وارد کرده و بر روی کلمه تایید کلیک کند.

این اپراتور با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، تصریح کرد: این بسته فقط مختص سرپرستان خانوار است و شماره تماس درج شده نیز باید نام سرپرست خانوار باشد.

وی افزود: در صورتی که متقاضیان فرصت مراجعه به پنجره واحد خدمات دولتی را نداشتند می توانند با استفاده از کد USSD و با وارد کردن #1234*4* در تلفن همراه خود از بسته اینترنت رایگان اطلاع پیدا کنند.

دستیار اطلاعات فناوری سازمان الکترونیک دولتی تعداد خانوارهای محدودی که در این طرح گنجانده شده اند 8 میلیون خانوار برآورد شده است.

223225

دکمه بازگشت به بالا