نجات جان ۴ مسافر از غرق شدن در ساحل بندرانزلی

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” نجات جان ۴ مسافر از غرق شدن در ساحل بندرانزلی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بندر انزلی |سایت

بیگ نیوز/گیلان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرانزلی گفت: در دو روز اخیر طی عملیات نجات و احیاء، جان ۴ مسافر غریق در ساحل بندر انزلی با موفقیت انجام شد.

کامبیز راحمی‌پور در گفت‌وگو با بیگ نیوز اظهار کرد: امروز توسط گشت دریایی مسافر ۲۱ ساله در محور طالب آباد توسط امدادگران نجات پیدا کرد.

وی با تاکید بر اینکه نجات و احیاء بیش از یک و نیم ساعت زمان برد، افزود: مسافران در هنگام حضور در ساحل از نقاط ایمن برای شنا استفاده کرده و هشدار ناجیان غریق را جدی بگیرند.

 راحمی پور با بیان اینکه دیروز نیز ۳ غریق از آب دریا در ساحل قو توسط منجیان غریق نجات یافتند، گفت: طی این حادثه نیز با عملیات نیروهای امدادی هلال احمر، مسافرین غریق، نجات پیدا کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: از مسافرین عزیز که برای مسافرت و ثبت لحظات خوش در سواحل بندرانزلی به این شهرستان ساحلی سفر می کنند خواهش می‌کنیم در هنگام رفتن به دریا مسائل ایمنی را شدیداً مورد توجه قرار دهند و حتماً در شناگاه ها اقدام به شنا کنند.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا