نتایج زنده دیدارهای هفته ۲۴ لیگ برتر فوتبال/ تساوی شهرآورد بی‌هوادار اما جذاب

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” نتایج زنده دیدارهای هفته ۲۴ لیگ برتر فوتبال/ تساوی شهرآورد بی‌هوادار اما جذاب ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال از امروز با انجام سه بازی در تهران، سیرجان و آبادان آغاز می‌شود.

به گارش بیگ نیوز، قطار لیگ برتر فوتبال ایران به ایستگاه بیست و چهارم رسید و مسابقات این هفته امروز (پنجشنبه) با سه بازی در تهران، سیرجان و آبادان آغاز می‌شود. در نخستین دیدار این هفته پیکان و هوادار به مصاف هم می‌روند. همچنین گل‌گهر میزبان استقلال خوزستان است و صنعت نفت آبادان در خانه از پرسپولیسی پذیرایی می‌کند.

* پیکان ۲ – ۲ هوادار

گل:

محمدجواد آزاده (دقیقه ۳۱)  و ابوالفضل زمانی (دقیقه ۸۶) برای پیکان، محسن سفیدچقایی (دقیقه ۲۱) و یونس شاکری (دقیقه ۲۸) برای هوادار

شرح گل:

در حالی که بازی پایاپای در جریان بود، داریوش شجاعیان با پاس در عمق، سفیدچقایی را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن هم قدر پاس هم‌تیمی‌اش را دانست و با یک شوت زمینی دقیق دروازه پیکان را باز کرد.

سه دقیقه بعد، هوادار یک ضدحمله سریع را تدارک دید و در حالی که نسبت مهاجمان هوادار و مدافعان پیکان ۲ به ۳ بود، یونس شاکری سانتر ارسالی هم‌تیمی‌اش را با ضربه والی وارد دروازه پیکان کرد.

در ادامه این بازی جذاب و سه دقیقه بعد از گل دوم هوادار، سامان نریمان‌جهان در زمین حریف پا به توپ شد و با یک پاس زمینی آزاده را داخل محوطه جریمه هوادار صاحب توپ کرد. بازیکن پیکان هم بی‌درنگ با یک شوت محکم یکی از گل‌های خورده را پاسخ داد.

در دقیقه ۸۶ بازی، ناهماهنگی مدافعان هوادار و برخورد آنها با هم باعث شد که توپ در موقعت خوبی در اختیار بازیکنان پیکان قرار بگیرد و در نهایت با یک پاس رو به عقب، ابوالفضل زمانید اخل محوطه جریمه فرصت گلزنی پیدا کرد و با شوتی سرضرب گل تساوی را به ثمر رساند.

* گل‌گهر ۱ – صفر استقلال خوزستان؛ تا دقیقه ۶۵

گل:

سعید سحرخیزان (دقیقه ۵۶) برای گل‌گهر

شرح گل:

در حالی که بازی با تساوی بدون گل در حال پیگیری بود، سعید سحرخیزان از قلب دفاع استقلال خوزستان فرار کرد و توپی را که برایش فرستاده شده بود در آستانه محوطه جریمه حریف دریافت کرد. دروازه‌بان استقلال برای مهار توپ از دروازه خارج شده بود و ینابراین سحرخیزان به راحتی دروازه مهمان خوزستانی را در دقیقه ۵۶ باز کرد.

* صنعت نفت صفر – ۱ پرسپولیس؛ تا دقیقه ۱۰

گل:

دانیال اسماعیلی‌فر (دقیقه ۸) برای پرسپولیس

شرح گل:

با ارسال کرنر توسط امید عالیشاه در دقیقه ۸ توپ در محوطه جریمه صنعت نفت روی سر دانیال اسماعیلی‌فر نشست تا مدافع پیش‌تاخته پرسپولیس تیمش را در همان ابتدای بازی از میزبان پیش بیندازد.

به روز رسانی می‌شود…

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا