میزبانی تیم‌های ایرانی در آسیا با VAR موقتی

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” میزبانی تیم‌های ایرانی در آسیا با VAR موقتی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

مهدی تاج |نقش جهان اصفهان

آفتاب‌‌نیوز :

کیومرث هاشمی، سرپرست وزارت ورزش و جوانان امروز (جمعه) در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که برای بحث میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، قرار است طبق مکاتبات انجام شده از سوی فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا سیستم کمک داور ویدویی با هشت دوربین را به طور موقت و امانی برای استفاده در سه بازی خانگی در ورزشگاه آزادی و نقش جهان اصفهان به تیم‌های ایرانی بدهد.

سرپرست وزارت ورزش همچنین با بیان اینکه تهیه سیستم‌های کمک داور ویدویی VAR تأمین اعتبار شده است، گفت: در دولت ۴، ۵ مرتبه مکاتبه کردیم که از محل تامین منابع بانک مرکزی مبلع ۲.۷ میلیون یورو به فدراسیون فوتبال برای تجهیز هفت ورزشگاه کشور برای استفاده از کمک داور ویدویی اختصاص داده شود. در رابطه با بحث‌های فنی و تخصصی، فدراسیون فوتبال و مهدی تاج بهتر می‌توانند توضیح دهند.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا