می‌خواهم جاه‌طلبی بیشتری در پیکان داشته باشم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان تهران، مجتبی حسینی پس از ابقای خود در سمت سرمربیگری تیم فوتبال خودروسازان پایتخت گفت: بسیار خوشحالم که می توانم در خدمت پیکان باشم. تیم برای یک سال دیگر.” انشاالله با کار خوب سالی پر از موفقیت داشته باشیم. با توجه به جوان گرایی که در سال گذشته انجام دادیم و زحماتی که کشیدیم، امیدوارم امسال نیز بتوانیم همین روند را ادامه دهیم و البته در کسب نتایج بهتر عمل کنیم. به مسائل زیادی بستگی دارد. امیدوارم در بحث جذب بازیکن بتوانیم خواسته هایمان را برآورده کنیم.

وی درباره برنامه های نقل و انتقالاتی پیکان در لیگ برتر گفت: ما با بودجه هایی که سایر تیم ها برای نقل و انتقالات می گذارند واقعا کار سختی داریم. 6، 7 تیم هستند که پول زیادی برای نقل و انتقالات گذاشته اند. از نظر نقل و انتقالات و گرفتن بازیکن شانس زیادی مقابل این تیم ها نداریم. در این شرایط باید به سراغ بازیکنان جوان برویم و بتوانیم از این طریق تیم را تقویت کنیم.

سرمربی پیکان ادامه داد: آنچه برای من به عنوان مربی مهم است این است که دوست دارم جاه طلبی بیشتری داشته باشم. من انشالله با حمایت باشگاه و کارهای خوبی که بچه ها انجام می دهند علاقه مندم تا بتوانیم نتایج بهتری نسبت به سال گذشته بگیریم. با این حال، می دانم که کار ما بسیار سخت است. چون واقعا تیم های دیگر در نقل و انتقالات از ما جلوتر هستند.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا فرم تیم جوان پیکان را حفظ خواهند کرد، گفت: صددرصد با توجه به بودجه ما و اعدادی که به تیم های دیگر منتقل می شود، شانس زیادی نداریم. ما سعی می کنیم از فرزندان خود محافظت کنیم. ما بازیکنان خوب، جوانان خوبی در تیم داریم و انشالله می توانیم با توجه به استراتژی باشگاه تیم را تقویت کنیم و بجنگیم و ببینیم آیا می توانیم نتایج بهتری بگیریم یا خیر.

سرمربی پیکان در پایان افزود: جا دارد از آقای امیر اتابخش مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره تشکر کنم که در همان ابتدا صحبت های ما را شنیدند و قول هر گونه قولی دادند. مشارکت.” امیدوارم بتوانیم با عملکرد خوب جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا دهیم و با جوانه زنی بیشتر به فوتبال ایران کمک کنیم.

دکمه بازگشت به بالا