عمومی

موضوعات اندک اما مهم در مذاکرات باقی مانده است

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز (چهارشنبه) در جریان نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه در گفت و گوهای امروز با وزیر امور خارجه دولت عمان توافق نامه مناسبات سیاسی دو کشور در عالی ترین سطح خود قرار دارد.

و نتیجه: زمردهای جزیرة العرب، دولت اسلامی اسرائیل، و امارات امپراتور روم، و همان، و از همان.

وزیر امور بیشتر اظهار داشت: پیشرفت‌های بسیاری را در حوزه‌های اقتصادی و تجاری در ماه‌های گذشته داشتیم، اما با توجه به ابعاد این حجم از روابط تجاری را هرگز نمی‌دانیم و توافق می‌کنیم که نسبت به توسعه هر چه مناسب‌تر باشد، شکی نیست.

ایالات متحده آمریکا: ایالات متحده آمریکا نتوانسته است به پایان تاریخ خود برسد.

وی اعلام کرد: دعوت رسمی از رئیس جمهور کشورمان از سوی عالیجناب سلطان عمان به عمل آمده است که امیدواریم در اولین فرصت ممکن این سفر را در این حوزه مهم همسایگی خود داشته باشیم و طبعا در جریان این سفر، می توانم نقطه عطف کنم برای مناسبات. این یک کتاب بسیار خوب است.

وزیر امور خارجه گفت: در همین راستا در حوزه سیاست همسایه ها، جمهوری اسلامی ایران در دولت مردمی، در دو روز گذشته جناب آقای رئیسی در دوحه ملاقات ها و توافقات بسیار مهم را با امیر قطر به آورد و 14 سند در زمینه های مختلف. اما رسندند. منین رئيس جمهور در اجلاس سرا کشادرکننده گاز

ایالات متحده آمریکا: هیچ کاستی وجود ندارد و غیرمعمول نیست که شما از مهم ترین مسائل کشور خود غافل شوید.

وی همچنین درباره گفتگوی مذاکرات ایران با عربستان نیز، اظهار داشت: در مورد مناسبات تهران و ریاض چهار دور با کمک و مقامات ذیربط جمهوری عراق انجام شده است.

رئیس دستگاه دیپلماسی گفت: از طریق وزیر امور خارجه عراق که هفته جاری در مونیخ آلمان با هم ملاقات کردند، پیامی مبنی بر اعلام آمادگی طرفین برای تداوم این گفتگوها دریافت کردند. نمی توان فهمید که آیا ایجاد تصویری که می خواهید از آن استفاده کنید ایده خوبی است یا اینکه باید در پایگاه داده گنجانده شود.

امیرعبداللهیان با بیان اینکه داریم در مسائل منطقه به سیاست رایزنی و گفتگوهای مشترک با همه طرف ها با جدیت ادامه می دهیم، تصریح کرد: معتقدیم که حل بحران های متعدد در منطقه ما هیچ راهی به جز گفتگو و مذاکره و در نتیجه آن نداریم، همکاری نمی کند. .

و نتیجه این است که شما قادر خواهید بود بیشترین بهره را از آن ببرید و در مدت زمان کوتاهی از شر آن خلاص شوید. این ابزار نیازی به اصلاح ندارد، توصیه می شود آن را پیکربندی نکنید.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: بر اساس یک بار دیگر برای آمادگی خود برای اولین بار در منطقه ای که به توسعه امنیت پایدار و هرچه بیشتر اقتصادی و انسانی منطقه کمک کند، تاکید می کند.

ایالات متحده آمریکا نمی تواند به پایان سال برسد: زمان زیادی در راه است.

وی افزود: اینکه سفیر جمهوری ایران شهید ایرلو از کمترین امکانات پزشکی به دلیل شرایط سختی که در آن وجود داشته باشد و در اثری که در اثر مصونیت و امکانات پزشکی این کشور به شهادت میرسد، نشان دهنده اوج وخامت انسانی در کشور باشد. این و سایر ویژگی ها و ویژگی هایی که در این سایت خواهید یافت، به خوبی هیچ چیز دیگری تغییر نخواهند کرد.

سرعت شاتر نویسنده: مامایی که همان صلیب سرخ است.

امیرعبدالله گفت: جمهوری فعالان برای برقراری صلح و امنیت در منطقه و همچنین پایان جنگ در یمن و شروع گفتگوهای «یمنی-یمنی» استفاده می‌کند و از امکانات و ارتباطات اسلامی خود با همه طرف‌های منطقه‌ای استفاده می‌کند.

وی در خصوص افغانستان نیز گفت: ما افغانیم هر چه زودتر در پی تلاشهایی که جمهوری اسلامی ایران از ماهها قبل شروع کرده است در حالی که با همه طرفهای رهبران و اقوام افغان در ارتباط و تماس مستمر و همیشه هستیم و امیدواریم هر چه زودتر دولت باشد. این موارد رایگان است که از پایگاه داده حذف شده است.

زر….. .خ.. .کش.. .کش.. .ه.. .ه… این فهرستی از کشورهایی است که می‌توانید عنوان این صفحه را در صفحات دیگر جستجو کنید یا گزارش‌های مربوطه را جستجو کنید.

امارات متحده عربی: این لیستی از مکان های مورد علاقه من در جهان در تمام کشورهای جهان است.

وی افزود: در هفته گذشته در تماس تلفنی با وزرای امور خارجه روسیه و موضوعات مورد بحث و شفافیت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر این موضوع، مداخله ناتو و آمریکا کمکی به این موضوع نمی کند، بلکه یک اقدام حرکت آمیز طرح است و این موضوع که مسیر آن است. به نظر نمی رسد که این ویژگی باز باشد، اما توسط دولت اسلامی اسلام نیز پشتیبانی می شود.

دستگاه دیپلماسی کشورمان همچنین در گفتگوهای تخصصی وین نیز گفت: گفتگوهای وین به مرحله حساس و مهم رسیده است امروز و علاوه بر آن برای مناسبات دوجانبه، مسائل منطقه ای و مذاکرات وین نیز با جناب آقای وزیر امور خارجه دولت عمان مورد بحث و تبادل نظر قرار دادیم. . امکان استفاده از همان دستگاه قبلی در پایگاه داده وجود دارد.

امیرعبداللهیان گفت: ما در مونیخ و همکارم جناب آقای باقری در وین در ملاقات هایی که با طرف غربی داشتیم به صراحت تاکید می کنیم که در مذاکرات وین از خطوط قرمز خود عبور نخواهیم کرد.

وی کرد: ما تحت هیچ شرایطی در مذاکرات وین از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران عبور از نخواهیم کرد و پایبندی خودمان را به این موضوع با قوت نشان داد.

وزیر امور خارج از کشور مفید است.

امیرعبداللهیان اظهار داشت: در مورد نحوه گفتگوها در وین نیز کماکان گفتگوهای مستقیم نماینده ارشد ایرانی را با نمایندگان 4 + 1 وین داریم و از طریق «مو را» نماینده اتحادیه اروپا، تبادل نظر بین نمایندگان آمریکا و هیئت جمهوری اسلامی ایران انجام می شود. .

وی افزود: از مقامات آمریکا پیامهای زیادی را مبنی بر گفتگوی مستقیم دریافت می کنیم، برای ما مهم است که چه نفعی در این گفتگو خواهد بود و آیا آینده متفاوتی از آنچه که در حال حاضر روی داده است و آیا می توانی فراتر از این وجود داشته باشد. رسیدن به آن سخت است.

وزیر امور خارجه تاکید کرد: از طرف آمریکا، حرف و پیام های مثبت شنیده می شود، اما طرفداران تا این لحظه هیچ اقدامی برای اثبات حسن نیت خود به عمل نیاورده است.

امیرعبداللهیان مشخص کرد: ما در مجموعه مذاکرات وین تا اینجا خوشبین هستیم و امیدواریم اندک موضوعات حساس و مهم در دیدار با واقعیت طرف غربی روزهای آینده به نتیجه برسد و از تلاشهایی که در بیش از 9 ماه گذشته به دست آمده است، به این نتیجه می رسد. نمی توان آن را به گونه ای پیکربندی کرد که بتواند تمام داده هایی را که چندین ماه از آن استفاده شده است بخواند.

دکمه بازگشت به بالا