مهدی قایدی می‌خواهد به استقلال برگردد

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” مهدی قایدی می‌خواهد به استقلال برگردد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آفتاب‌‌نیوز :

مدیر عامل باشگاه استقلال در برنامه تلویزیونی شب‌های فوتبالی به مسائل مختلف از ریزترین تا بزرگترین اتفاقات ماه‌های اخیر باشگاه پرداخت الی یک موضوع.

بحث بازگشت مهدی قایدی یکی از اهداف مهم علی خطیر در برنامه‌های پیش روی این مدیر تازه وارد باشگاه استقلال است.

از افراد نزدیک به کادر مدیریتی باشگاه استقلال خبردار شدیم او از همین حالا در نظر دارد تا در صورت امکان در پایان فصل لیگ برتر جاری مهدی قایدی را به استقلال برگرداند. ظاهراً صحبت‌هایی هم در این زمینه با این بازیکن و مدیر برنامه‌های او صورت گرفته تا در صورت امکان از ماه‌های پایانی فصل جاری لیگ برتر امارات، مقدمات انتقال قرضی دوباره قایدی به استقلال فراهم شود.

شنیده‌ها حاکی از آن است که جواد نکونام نیز در این رابطه با خبر بوده و از این موضوع استقبال کرده است، اما همه چیز به شرایط مالی باشگاه استقلال، حمایت اسپانسر جدید این مجموعه و تمایل مهدی قایدی برای بازگشت به استقلال بستگی دارد.

گفته می‌شود اسپانسر جدید استقلال در ارتباط با این موضوع اعلام آمادگی کرده و ظاهراً از طرف علی خطیر و حامی مالی‌اش مشکلی برای موضوع وجود ندارد. قایدی هم بار‌ها ابراز تمایل کرده بود که در استقلال به فوتبالش ادامه بدهد.

مهدی قایدی در ابتدای لیگ برتر بیست و دوم با انتقالی قرضی از باشگاه شباب الاهلی به استقلال برگشت، اما در پایان فصل گذشته به دلیل مشکلات مالی و پیشنهاد‌های بهتر قایدی از تیم‌های دیگر اماراتی سرانجام به باشگاه اتحاد کلبا که فرهاد مجیدی سرمربیگری آن تیم را بر عهده دارد پیوست.

دکمه بازگشت به بالا