ممنوعیت استقلال برای بازیکنان: مصاحبه نکنید

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” ممنوعیت استقلال برای بازیکنان: مصاحبه نکنید ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بودجه |سایت

مدیر استقلال گفت: بازیکنان با جان و دل و جیب خالی برای استقلال مایه می‌گذارند.

به گزارش بیگ نیوز، علی سامره، مدیر تیم استقلال بعد از برد استقلال مقابل ملوان گفت: تیم ما خیلی کار دارد. امروز هم بازیکنان زحمت کشیدند و خداراشکر که ۳ امتیاز را گرفتیم. هرچند خوب نبودند. امیدواریم مسئولان محترم که در مورد استقلال نظر می‌دهند بیایند و هر جوری که شده مشکلات این باشگاه را رفع کنند. واقعا بازیکنان با این شرایط و با جان و دل و با جیب خالی برای باشگاه مایه می‌گذارند.

او افزود: تمام تلاش و هدف این است که برای هواداران نتیجه بگیرند. مسئولان مملکت هم موظف هستند به خواسته هواداران و بازیکنان توجه کنند. بازیکنان ما چیز مازاد نمی‌خواهند. حداقل درخواستشان این است که اسپانسر درست و حسابی داشته باشند تا مشکلات مالی حل شود.

باشگاه تصمیم گرفت بازیکنان مصاحبه نکنند

او در پاسخ به این سوال که چرا امروز بازیکنان مصاحبه نکردند افزود: تصمیم باشگاه بود.

وی درخصوص اینکه وضعیت قرارداد برخی از بازیکنان چه می‌شود گفت: باید خطیر به این سوال پاسخ دهد.

سامره در پاسخ به این سوال که چرا جدیدا همه در استقلال اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند گفت: مشکلات واقعا زیاد است. اگر قرار باشد یکی یکی به مشکلات ورود کنیم همین جایگاهی که اکنون داریم هم نداشتیم. مشکلات زیاد است و امیدواریم که کمک کنند و حل شود.

او در خصوص ادامه حضور نکونام گفت: جواد تنها هم بود و در شرایط سخت حضور دارد. هم سقف بودجه اجازه نمی‌داد و هم مشکلات مالی وجود دارد. با این وجود او با همه مشکلات مانده و کار می‌کند و امیدوار است مشکلات رفع شود. ما سقف بودجه را رعایت کرده‌ایم. 

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا