مقام ارشد حماس: اظهارات نتانیاهو درمورد تسلیم شدن حماس، مضحک و بیانگر وضعیت بحرانی اوست

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” مقام ارشد حماس: اظهارات نتانیاهو درمورد تسلیم شدن حماس، مضحک و بیانگر وضعیت بحرانی اوست ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش بیگ نیوز؛ یک مقام ارشد جنبش حماس درباره اظهارات امروز بنیامین نتانیاهو درباره امکان پایان جنگ با خلع سلاح جنبش حماس واکنش نشان داد.

به گزارش آنلاین؛ پایگاه خبری الجزیره دوشنبه شب گزارش داد که عزت الرشق خیالبافی نتانیاهو در تسلیم شدن جنبش حماس و تحویل اسیران صهیونیستی نزد حماس با هدف توقف جنگ را بیانگر وضعیت بحرانی نتانیاهو در قدرت و مصرف داخلی دانست.

عزت الرشق تاکید کرد: اظهارات امروز نتانیاهو جنایتکار مبنی بر اینکه «جنگ را می‌توان با تسلیم جنبش، زمین گذاشتن سلاح‌ها و تحویل گروگان‌ها متوقف کرد»، جملات مضحکی برای مصرف محلی است که واقعیت وضعیت بحرانی او را منعکس می‌کند.

این مقام ارشد حماس تاکید کرد که اشغالگران ۲۲۰ روز پس از تجاوزات و نسل کشی علیه مردم ما در نوار غزه، به هیچیک از اهداف تجاوزکارانه خود دست نیافته است.

وی اضافه کرد: همچنین، نتانیاهو با صحبت در مورد «اطمینان از تخلیه رهبران جنبش از نوار غزه و تبعید آنها» توهمات می‌فروشد، که مجدداً تأیید می‌کند که همچنان با توهمات و رویاهای خود برای دستیابی به یک پیروزی ادعایی ادامه می‌دهد.

310310

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا