معرفی استعدادها زمینه‌ساز شکوفایی اقتصاد مردمی

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” ana.ir ” در مورد مقاله ” معرفی استعدادها زمینه‌ساز شکوفایی اقتصاد مردمی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

معرفی استعدادها زمینه‌ساز شکوفایی اقتصاد مردمی

دستیار فرماندار رودسر در امر مردمی‌سازی دولت تأکید کرد که معرفی استعدادهای موجود در این شهرستان زمینه‌ساز شکوفایی اقتصاد مردمی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، عادل رنجی دستیار فرماندار رودسر در امر مردمی‌سازی دولت در حاشیه حضور در رویداد صدرای دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش، بهره‌گیری از ظرفیت و حضور مردم را در برگزاری رویداد‌های صنعت و دانشگاه یکی از راه‌حل‌های اقتصاد مردمی دانست.

وی عنوان کرد: معرفی استعداد‌های موجود در شهرستان رودسر زمینه‌ساز شکوفایی اقتصاد مردمی خواهد بود و تلاش می‌شود این بستر ایجاد و توسعه یابد.

دستیار فرماندار رودسر در امر مردمی‌سازی دولت افزود: با حمایت فرماندار شهرستان رودسر و همدلی و همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی دنبال بسترسازی حکمرانی مردم در عرصه‌های مختلف به‌خصوص عرصه تولید هستیم و بر این باوریم که راهکار حل مسائل، حضور میدانی مردم و اثرگذاری آنها در زمینه‌های مختلف است.

دکمه بازگشت به بالا