مطهری: مثل یک شیر باید قلمرو خود را مشخص کنیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید تیمش به دنبال ارائه فوتبال آبرومندی است.

به گزارش بیگ نیوز، حمید مطهری در حاشیه تمرین تیم فوتبال نساجی اظهار کرد: می دانید که قبلا در نساجی کار کرده بودم و اینجا را خانه خود می دانستم و چندین بار پیشنهاد همکاری با نساجی را داده بودم. و به دلایلی نیامدم.» من همیشه نسبت به نساجی احساس خوبی داشتم. با پیشنهاد مالک نساجی این تیم را انتخاب کردم. برای انتخاب نساجی با بزرگان فوتبال مشورت کردم و تصمیم گرفتم به این تیم بروم.

وی افزود: اساس ما این است که لیگ از 20 مرداد آغاز می شود. قصد داشتیم در تهران تمرین کنیم و در صورت امکان اردوی خارج از کشور داشته باشیم تا بتوانیم بازی های تدارکاتی خوبی انجام دهیم.

وی گفت: ما باید همیشه منطقی باشیم و قوانین فوتبال را بدانیم. قهرمانی در جام حذفی را به تیم تبریک می گویم چون واقعا قهرمانی شیرینی بود که قائمشهری ها را خوشحال کرد و ما هم خوشحال شدیم. با این قهرمانی نباید توقعات بالا برود و باید منطقی فکر کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تیمی با شخصیت بسازیم که فوتبال قابل احترام و شخصیتی ارائه دهد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا فوتبال قابل احترامی ارائه کنیم.

مطهری درباره دستیارانش نیز گفت: آقایان منافی و نوشادی دستیاران من هستند. ما تیم آنالیز قوی داریم و سعی می کنیم یکی دو نفر دیگر به کادرفنی اضافه کنیم.

وی درباره وضعیت رضا شاهرودی نیز گفت: با او صحبت کرده بودم اما بنا به دلایلی این همکاری میسر نشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره نقل و انتقالات تیمش نیز گفت: می دانیم که کاملا خصوصی اداره می شویم و رقابت با تیم های صنعتی سخت است. رقابت نابرابر است. همه تیم ها می خواهند وضعیت مالی خوبی داشته باشند. باید منتظر بمانیم تا تیم های بزرگ بازیکنان مورد نظرشان را بگیرند و بعد وارد زمین شوند. بازیکنانی که گرفتیم نیز بازیکنان جوان با تجربه هستند. آنها در آسیا بازی کردند و با علاقه به نساجی آمدند. حضور من باعث شد این دو بازیکن به نساجی بیایند چون از باشگاه های دیگر پیشنهاد داشتند. از بازیکنان قدیمی مان تشکر می کنم که با توجه به قهرمانی که آوردند پیشنهاد داشتند اما ماندند.

وی درباره دستورالعمل سازمان لیگ برای سقف قرارداد بازیکنان لیگ برتری نیز گفت: قیمت ها بی شرمانه در حال افزایش است. ورزشکاران ما حق دارند پول خوبی به دست آورند. تمام زندگی فوتبالی من با یک مصدومیت تغییر کرد. اما مالک تیم ما توانایی رقابت با تیم های صنعتی را ندارد. نیما یوشیج می گوید باید چیزی بدهی تا یکی دیگر چیزی بگیرد. مالک باشگاه ما هم برای خوشحالی مازندرانی ها ایجاد کرده است. از مسئولان ورزش مازندران می خواهم مدیریت ما را تنها نگذارند تا نساجی بتواند با تیم های صنعتی رقابت کند.

مطهری ادامه داد: یکی از شروط من برای همکاری این بود که ورزشگاه ملی آماده باشد. هیجان هواداران نساجی در ورزشگاه وطنی فوق العاده است. شیر سلطان جنگل است و همیشه برای خود قلمرو تعیین می کند و هرکس وارد آن سرزمین شود برای جانش می جنگد. ورزشگاه خانگی باید حوزه نساجی باشد و هر تیمی که به آنجا می آید باید شکست بخورد. من می خواهم سرزمینی ایجاد کنم که هیچکس جرات بازگشت به خانه را نداشته باشد. هواداران نساجی واقعا پرشور هستند و به تیم حریف احترام می گذارند.

وی همچنین گفت: در فوتبال ایران برنامه ریزی برای مربیان سخت است. برنامه ما همیشه باید کوتاه باشد.

مطهری درباره وضعیت تمدید قرارداد با مسعود شجاعی نیز گفت: مسعود شجاعی یکی از بازیکنان خوب فوتبال ما است. او در سفر است و وقتی برگشت باید صحبت کنیم. من مسعود شجاعی را می خواهم اما باید جلسه بگذاریم.

وی درباره جدایی اش از پرسپولیس نیز گفت: روز جدایی از پرسپولیس حال عجیبی داشتم و گفتم پرسپولیس تمام وجود من است. من واقعا در این تیم تلاش کردم. برایشان آرزوی موفقیت دارم و از این به بعد به فکر نساجی خواهم بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا