اقتصادی

مطالبه‌گری دانشجویان عضو شورای تعامل از مسئولان دانشگاه

نه از شهر آستانه، نه از شهر، نه از شهر، نه از شهر، نه از شهر، نه از شهر، نه از شهر. هم فکری دانشجو و دانشگاهی که با حضور استادان و دانشجویان عضو شورا در مجتمع فرهنگی آزاد اسلامی دانشگاه واحد شهرکرد برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مولود انقلاب اسلامی و یکی از مهم‌ترین مراکز تعلیم و تربیت نیروی انسانی متخصص، تلاش می‌کند با به کارگیری دیدگاه‌ها. و پیشنهادهای افراد به دنبال پیشرفت و تعالی دانشگاه برای اقدس مقدس نظام اسلامی ایران.


بیشتر بخوانید:

نتخاب اعضای شورای شورای و هماندیشی دانشجو و دانشگاه در واحد شهرکرد


وی بیان کرد: از اعضای شورای انتظار می‌رود با مطالبه‌گری که از موضوعات حائز به مقام رهبری است، دانشگاه را همراهی و کمک می‌کند.

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد افزود: اعضای شورای مرکزی و هم‌اندیشی دانشگاه با ارتباط تنگاتنگ با دانشجویان، پیگیرهای آنها هستند و در مسائل و مشکلات رفاهی، خدمات آموزشی و آموزشی دانشگاه پیش بروند.

مطالبه گری دانشجویان عضو شورای همکاری از اعضای دانشگاه

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد بیان کرد: پس از کمرنگ شدن بیماری بیماری و بازگشایی دانشگاه، زیرساخت‌های لازم برای خوشبختی حال دانشجویان و بیش از ۸۰۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر در خوابگاه‌های دانشجویی مستقر شدند.

قاسمی پیربلوطی بیان می‌کند: به درخواست دانشجویان عضو شورای جلسات، پرسش و پاسخ در خوابگاه‌های دانشجویی برگزار می‌شود و به نظرات و مشکلات پاسخ می‌دهد.

معاونت و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد هم در این نشست آموزشی اظهار داشت: مقدمات و زیرساخت های لازم برای برگزاری امتحانات پایان ترم انجام شده و همه دانشجویان در تمام مقاطع به صورت حضوری امتحان می‌دهند.

مطالبه گری دانشجویان عضو شورای همکاری از اعضای دانشگاه

پژمان فاضلی بیان کرد: از ترم آینده ۴۰ درصد از کلاس‌های درس دانشجویان به سورت

به گزارش آنا، راه‌اندازی سامانه اینستاگرام و تلگرام برای اطلاع‌رسانی دانشجویان با مدیریت روابط عمومی دانشگاه و اعضای شورای، ارائه راهکارهای بررسی مسائل مربوط به عرف و حجاب، پهنای باند اینترنتی دانشگاه، ساخت ایمیل دانشجویان تحصیلات تکمیلی و راه‌اندازی مجدد بوفه دانشجویی در دانشگاه. تمام علم و حکمت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم تا پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم

انتهای پیام / ۴۱۱۷/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا