مشکلات صدور مجوز برای شهرک‌های صنعتی برطرف می‌شود

بیگ نیوز/ خراسان رضوی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به سرمایه گذاری و ایجاد شهرک های صنعتی زمینه های رفع بروکراسی اداری برای صدور سریع مجوز و هزینه های پرداخت شده است.

سیدرضا فاطمی امین در جلسه امروز با حضور نمایندگان و اعضای شورای اداری شهرستان های تربتحیدریه و زاوه در دانشگاه تربتحیدریه که برگزار شد، اظهار داشت: در همین راستا پرداخت های بانکی که بر اساس 30 بانک بانک مرکزی انجام می شود، انجام می شود. مفیدترین محصول اولین محصول است دومین محصول مفیدترین است.

وی افزود: در این فرآیند، باید مطمئن شوید که هر سرمایه گذاری شما ارزشمند است.

فاطمی امین بیان کرد: همچنین در سال آینده ضوابط تخصیص زمین در شهرک های صنعتی بازنگری خواهد شد و با برنامه ریزی های انجام شده در تلاش هستیم زیرساخت ها با کمترین هزینه ارائه شود.

وی در ادامه به مشکلات آب و برق برخی از شهرک های صنعتی که سوالی را مطرح می کند، اشاره و توجه بیشتر به این موضوع: توجه دولت به ایجاد این شهرکهاست بنابراین علاوه بر رفع مشکلات صدور مجوز، جستجو در سال 1401 مشکلات آب و برق برخی از شهرک های صنعتی نیز اصلاح می شود. شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح کرد: افرادی که می توانند سرمایه گذاری در صنعت در این شهرستان داشته باشند، علاوه بر این که نمایندگان و نمایندگان تربتحیدریه، زاوه و مهولات حمایت می کنند، ما هم در وزارت صمت برای تهیه زیرساخت های صنعتی این منطقه هستیم. کمک کرد.

عنوان کرد: آم صنعت و معدن و تجارت با هدف فعال کردن واحدهای تولیدی غیرفعال آغاز شد تا در شهرهای آینده که امکانات تولیدی برای پیدا کردن زمینه‌هایی فراهم شود تا سریعتر در این زمینه توسعه پیدا کنند.

عملیات اجرایی راهداری منطقه صنعتی زاوه در زمینی به مساحت 25 آذر ماه امسال آغاز شد و طبق پیمانکار و در صورت تخصیص به موقعیت اعتبارات تا نیمه دوم سال به برداشت خواهد رسید 1401; این مهم ترین صنعت است، میلیاردم با ارزش ترین است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا