مشارکت ۵ هزار نفر در انتخابات شهریار/۲۷۱ شعبه اخذ رای مستقر میشود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” مشارکت ۵ هزار نفر در انتخابات شهریار/۲۷۱ شعبه اخذ رای مستقر میشود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

ایران |شهریار

به گزارش خبرنگار آنلاین، علیرضا فاتحی نژاد عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه اظهار کرد: طبق برنامه زمانبندی جلسات مشترک هیأت نظارت و اجرایی مستمر برگزار می‌گردد و عوامل ستاد انتخابات شهرستان نیز در تلاش و تکاپو جهت فراهم سازی مقدمات و بسترهای لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات هستند.

فرماندار شهریار با اشاره به عوامل دخیل در برگزاری انتخابات افزود: بالغ بر ۵ هزار نفر در برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری مشارکت دارند و تعداد ۲۲۰ شعبه ثابت و ۴ شعبه سیار در بخش مرکزی و تعداد ۴۴ شعبه ثابت و ۳ شعبه سیار در بخش جوقین که در مجموع ۲۷۱ شعبه برای برگزاری انتخابات پیش بینی شده است.

فاتحی نژاد عنوان کرد: با توجه به اینکه امسال روز رأی گیری مصادف با ۸ تیرماه و روزهای گرم سال مصادف شده پیش بینی‌های لازم جهت تعبیه وسایل سرمایشی و سایر اقلام لازم جهت رفاه عوامل شعبه و مردم اتخاذ شده است.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان شهریار در خصوص پیش بینی مشارکت مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: با توجه به مشارکت خوبی که مردم شهید پرور شهریار در انتخابات سال قبل داشتند مطمئناً به حول و قوه خداوند شاهد مشارکت حداکثری مردم ولایی و همیشه در صحنه شهرستان شهریار در انتخابات خواهیم بود.

دکمه بازگشت به بالا