اقتصادی

مسئول رسیدگی به «ربات جعل رسید بانکی» کیست؟ 

به گزارش بیگ نیوز و به نقل از ایبِنا، معاون نظارت بر نظام‌های پرداخت بانک مرکزی در خصوص فعالیت‌های بانک مرکزی برای مقابله با پدیده خطرناک «ربات جعل قبوض بانکی» و حذف توسط سایرین گفت: سازمان های اجرای قانون.

سید یاسر میرهاقکو در گفت وگو با میزان، با اشاره به اینکه بانک مرکزی برای مقابله با پدیده خطرناک «ربات کلاهبردار وصول بانکی» اقداماتی را انجام می دهد، اظهار کرد: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در جریان کلاهبرداری و تخلفات است. اقدامات پیشگیرانه، آموزشی و فنی لازم را انجام می دهد.

وی گفت: بانک مرکزی به محض دریافت اطلاعات، سطوح را بررسی و با سایر دستگاه های مسئول در این زمینه هماهنگی های لازم را انجام داد.

معاون نظارت بر نظام‌های پرداخت بانک مرکزی گفت: نکته قابل تامل در این مورد این است که ماهیت تخلف در صلاحیت بانک مرکزی نیست و به سایر دستگاه‌های انتظامی تجدیدنظر شده است. o.”

میرهاجو گفت: لازم به ذکر است که به فعال سازی و استفاده از سرویس پرداخت پیامکی روی حساب و فعال سازی این سرویس توسط مشتریان شبکه بانکی توجه ویژه ای می شود و نه تنها بر اساس فیش های انتقال وجه، بلکه پرداخت نیز مورد توجه قرار می گیرد. و خدمات بانکی هموطنان. نقاط ضعف می تواند به طور قابل توجهی نرم افزار را از منابع معتبر کاهش دهد.

اخیراً ویدیویی در شبکه های اجتماعی درمورد پدیده خطرناک «ربات جعل فیش بانکی» به بیرون درز کرده و مدعی شده که این ربات قادر به جعل فیش های بانکی است.

223224

دکمه بازگشت به بالا