«مرگ رابین هود» با بازی هیو جکمن فرا می‌رسد

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” «مرگ رابین هود» با بازی هیو جکمن فرا می‌رسد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز، «مرگ رابین هود»، یکی از بسته‌های بازار داغ جشنواره فیلم کن امسال بود و در حالی که A۲۴ حقوق این پروژه را برای آمریکا به دست آورد، اکنون کمپانی «ترو بریت» هم حقوق آن را برای بریتانیا خریداری کرده است.

آنلاین نوشت:داستان این فیلم در جنگل شروود می‌گذرد و با بازی هیو جکمن و جودی کامر به کارگردانی مایکل سارنوسکی سازنده فیلم تحسین شده «خوک» و «یک مکان ساکت: روز اول» که به زودی اکران می‌شود، ساخته خواهد شد.

در «مرگ رابین هود» شاهزاده دزدها جوراب شلواری سبز خود را عوض کرده و تبدیل به فردی در نبرد با تنهایی فرسوده کننده شده که خود را در حال دست و پنجه نرم کردن با گذشته‌اش می‌بیند و در این میان یک زن مرموز به او شانس نجات می‌دهد. تولید این فیلم فوریه یا مارس ۲۰۲۵ آغاز می‌شود.

«لیریکال میدیا» سرمایه‌گذاری فیلم را انجام می دهد و سارنوسکی و جکمن از تهیه کنندگان اجرایی خواهند بود.

زیگی کاماسا، رییس سابق لاینیزگیت انگلستان و اروپا که کمپانی «ترو بریت» را تاسیس کرده گفت به بازگرداندن قهرمان‌های داستانی بریتانیا به صحنه جهانی فکر می‌کند و این فیلم هم با ۲ بازیگر بزرگ جهانی برداشتی متفاوت از شخصیت محبوب فولکلور انگلیسی را تصویر می‌کند.

۲۴۵۲۲۰

دکمه بازگشت به بالا