مرکز تحقیقات شیلات در اندیشه ارائه خدمت به ۵۰۰ مزرعه پرورش ماهی

خبرگزاری آنا ؛ بر اساس سیستم مدیریت دانش در کتابخانه مرکزی ، اسناد علمی و علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی و با اعلام پایگاه اسکوپوس از شخصیت های علمی بالا یک گله گاو کشور اعلام کرده است که ابراهیم رحیمی ، عضو هیات علمی گروه بهداشت و بهداشت و کنترل کیفیت ، با شاخص h-29 بیست و نهمین رهبر علمی گروه دامپزشکی کشور شناخته شده است و مهدی رئیسی دومین علمی برجسته رهبر در گروه ملی دامپزشکی

مجید غلامی آهنگران و امیر شکاریان نیز ششم و پانزدهم از 115 عضو هیئت علمی ثبت نام شده در گروه میکروبیولوژی حیوانات هستند.

بر اساس این گزارش ، یکی از افرادی که موفق شد در گروه حیوانات دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان رهبر علمی نامی را به دست آورد مهدی رئیسی بود.

در این مورد ، روزنامه نگار آنا مصاحبه ای با رئیسی ترتیب داد تا نظر او را در مورد موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرکرد در سالهای اخیر و علت موفقیت آن در بخش دامپزشکی جویا شود.

توصیه ای برای داوطلبان کالج برای انتخاب رشته

رئیسی سخنرانی خود را با توصیه به داوطلبان دانشگاه برای انتخاب بستر آغاز کرد و به خبرنگاران در خبرگزاری آنا گفت: “دلیل اصلی انتخاب بستر علاقه است و داوطلبان انتخاب شده باید رشته ای را انتخاب کنند که بتوانند سالها دنبال آن بروند. زیرا علاقه شما را به موفقیت سوق می دهد.

وی در پاسخ به این س whetherال که آیا دانشگاه آزاد اسلامی برای فارغ التحصیلان واحد شهرکرد اشتغال ایجاد می کند یا خیر ، گفت: برای در نظر گرفتن این دانشگاه ، عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود ، اول از همه افرادی که در کالج تحصیل می کنند ، برای آینده خودش سرمایه گذاری می کند

استاد کامل دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: فقط مطالعه تئوری ، حفظ و آزمون و تکمیل مدرک کافی نیست و دانشجویان موفق تحصیلات جهانی را برای ورود به آزمایشگاه ها و یادگیری مهارت های عملی انتخاب می کنند. .” گرفته شده.

تحقیقات شیلات در نظر دارد به 500 مزارع پرورش ماهی خدمات ارائه دهد

رئیسی تصریح کرد: اگر فارغ التحصیل فقط دانش نظری داشته باشد ، در بازار کار پذیرفته نمی شود و دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد به دانشجویان فرصت می دهد تا علاوه بر موضوعات ، با کارکنان و اعضای هیات علمی آزمایشگاه کار کنند. آنها مطالعه می کنند شرکت در آزمایشگاه ، برگزاری کارگاه های تحقیقاتی ، سمینارهای کوتاه مدت.

وی در مورد تجهیزات موجود در آزمایشگاه دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد گفت: این دانشگاه دارای آزمایشگاه مدرن و منحصر به فرد است و در این آزمایشگاه تجهیزاتی نصب شده است که در سایر دانشگاههای استانهای چهارمحال و بختیاری که دارای این مدل هستند موجود نیست. و استاندارد. ”

ایران یکی از دو تولید کننده اول ماهی آزاد آب زنده است

مدیر کل فصلنامه میکروبیولوژی مواد غذایی ، این را در این مورد بیان می کند دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد بسیاری از مراکز تحقیقاتی وجود دارد که در زمینه تحقیقات تحقیق می کنند ، وی علت انتخاب دامپزشکی و کشاورزی را اینگونه توضیح داد: از ابتدا به دامپزشکی و شیلات علاقه زیادی داشتم و این رشته را انتخاب کردم. این و با ماهیگیری گروه در من متصل می شوم

رئیسی یادآور شد: ایران یکی از دو تولید کننده برتر ماهی قزل آلا زنده در جهان است و مرکز تحقیقات شیلات دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در حال ورود به پنجمین سال فعالیت خود است و کار این مرکز بر اساس نحوه دستیابی به 500 مزرعه پرورش ماهی در استان. چهارمحال و بختیاری خدمات ارائه می دهد.


بیشتر بخوانید:

“عشق”؛ راز موفقیت در دامپزشکی

دانش آموزان نحوه رشد جدیدترین گیاهان را شناسایی می کنند


سرپرست علمی گروه دامداری دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: ما در مرکز تحقیقات شیلات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در مورد این مرکز موفقیت های زیادی کسب کرده ایم. باید به تحقیقات و تحقیقات غذایی طبیعی اشاره کنم مراکز. مربوط به شیمی است که فعال هستند آنها زیاد چاپ می کنند.

آیا دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در رشته شیلات و آبزیان فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در تکمیل کار و کارهای اجتماعی بودند؟ وی خاطرنشان کرد: اغلب اخبار موفقیت توسط دانشجویان به ما یا دانشگاه ناظر بر اساس انجمن فارغ التحصیلان گزارش می شود.

استاد گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد افزود: بسیاری از دانشجویان در داخل و خارج از کشور تحصیل می کنند که از نظر شغلی و اجتماعی موفق است و برخی از دانشجویان من در کار خود موفق هستند.

رئیسی خاطرنشان کرد: بخش آبزی پروری و شیلات می تواند در صورت تلاش و پشتکار فارغ التحصیلان سرمایه گذاری کرده و آنها را به مکان مناسب برساند.

انتهای پیام / 4078 /4062 /

دکمه بازگشت به بالا