مردم و جامعه شورایی حضور گسترده در انتخابات ۱۵ تیر داشته باشند

رئیس شورای عالی استان‌ها:

مردم و جامعه شورایی حضور گسترده در انتخابات ۱۵ تیر داشته باشند

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: امیدواریم در ۱۵ تیر و با حضور گسترده مردم، رئیس‌جمهوری با پشتوانه رأی بالای مردم انتخاب شود تا بتواند با اقتدار و گام‌های استوارتر، در مسیر حل مشکلات مردم، حرکت کند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، شهرام دبیری رئیس شورای عالی استان‌ها در نطق پیش از دستور خود در سی‌امین اجلاس این شورا با گرامیداشت چهاردهم تیر روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، گفت: همکاران عزیز ما در شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور در خط اول خدمت به مردم هستند و بیشترین تعامل مردم با این دستگاه‌ها است که برایشان در مسیر خدمت، آرزوی توفیق دارم.

وی در ادامه با بیان اینکه دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری بسیار مهم است، اظهار داشت: تمام کسانی که به ایران و پیشرفت کشور فکر می‌کنند، برای انتخاب رئیس‌جمهور اصلح، در انتخابات ۱۵ تیر شرکت کنند.

دبیری خاطرنشان کرد: چه آن‌ها که در دور اول در انتخابات شرکت کردند و به نامزدهای محترم رأی دادند و چه آنان که شرکت نکردند، همه فرزندان این سرزمین هستند و از مردم و جامعه شورایی می‌خواهم در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری، حضور حداکثری داشته باشند.

رئیس شورای عالی استان‌ها، بیان داشت: بنا بر گفته مقام معظم رهبری، مشارکت مردم سبب اقتدار نظام می‌شود. ایشان بیان کرده‌اند که برای ساختن ایران قوی باید در انتخابات شرکت کنیم و از مسئولان کشور نیز خواستارم، از تمام امکانات و پتانسیل‌های موجود در جهت ترغیب مردم به مشارکت در انتخابات استفاده کنند.

دبیری در پایان، گفت: امیدواریم در ۱۵ تیر و با حضور گسترده مردم، رئیس‌جمهوری با پشتوانه رأی بالای مردم انتخاب شود تا بتواند با اقتدار و گام‌های استوارتر، در مسیر حل مشکلات مردم، حرکت کند.

منبع: ana.ir

دکمه بازگشت به بالا