مردم زاهدان آرامش خودرا حفظ کنند/به دشمن قسم‌خورده فرصت داده نشود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی در سخنانی به رسانه‌ها گفت: مردم بسیار شریف و عزیز زاهدان و استان سیستان و بلوچستان حادثه‌ای که امروز پیش‌آمده بسیار تلخ و ناگوار است و این حادثه موردبررسی قرار می‌گیرد که مشخص شود که چه دست‌هایی در کار بوده که حادثه امروز به وجود آمده است.

وی ادامه داد: آنچه الآن نیاز جامعه ما و به‌شدت موردنیاز بوده آرامش است و همه مردم شهرستان زاهدان و استان آرامش خود را حفظ کنند و از هر نوع تعرض و تحریکی در سطح استان اجتناب کنند؛ چرا که استان و شهر ملتهب است و هر نوع تحریکات مشکل‌ساز خواهد بود و تأکید می‌کنم آرامش در شهر، استان و در راه‌ها حفظ شود تا مسئله موردبررسی جدی قرار گیرد.

مولوی اسماعیل‌زهی گفت: تأکید می‌کنم به شایعات توجه نکنید و این پیام و اعتقاد من و خواسته خود بنده است و همچنین همه عزیزان علما و اندیشمندان تأکید دارند که آرامش حفظ شود و هیچ نوع تحرکاتی انجام نگیرد. کسانی که تحریک می‌کنند حرف هیچکس دیگری را قبول نکنید تا قضیه‌ای که پیش‌آمده موردبررسی قرار گیرد و مشخص شود مشکلات از کجا به وجود آمده است.

وی ادامه داد: مجدد تأکید می‌کنم این پیام بنده را به همه برسانید، چیزی که نیاز است آرامش و امنیت است و باید حفظ شود تا حق و باطل مشخص شود.

امام‌جمعه مسجد مکی زاهدان خطاب به مردم یادآور شد: مواظب باشید دشمنانی هستند که اهداف دیگر دارند و از شرایط بحرانی سوءاستفاده می‌کنند. به دشمنان قسم‌خورده فرصت داده نشود که منطقه را متشنج کنند و برادرکشی راه بیندازند.

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا