مدیرعامل شاتل استعفا داد

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” مدیرعامل شاتل استعفا داد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

استعفا |اینترنت

آفتاب‌‌نیوز :

«احمدرضا نخجوانی» برای بار سوم در طی یک سال گذشته از سمت مدیرعاملی شاتل استعفا کرد. پیگیری‌ها از رئیس هیئت مدیره شاتل حکایت از این دارد که با استعفای نخجوانی موافقت شده است.

پس از سومین استعفای مدیرعامل شاتل و درخواست او برای عدم تمدید مدیرعاملی‌اش در هفته پایانی شهریور، شنیده‌ها حاکی از این است که این بار، هیئت مدیره شاتل استعفای او را تأیید کرده و قرار است «میرطاووسی» مدیرعاملی این شرکت را برعهده گیرد.

نخجوانی بیش از 15 سال است که به عنوان مدیرعامل شاتل فعالیت کرده است، اما به نظر می‌رسد طی یک سال گذشته، شرایط آن طور که مطابق میل او است پیش نمی رود.

براساس شنیده‌ها، استعفای نخجوانی به چالش‌های مختلف در سطح سهام‌داران، شرایط نابه‌سامان اقتصادی و به ویژه صنعت ارتباطات ثابت و سیاست‌های حاکمیتی باز می‌گردد. سیاست‌هایی همچون فیلترینگ، ایجاد محدودیت‌های دسترسی گسترده، قیمت گذاری و البته سیاست‌های مداخله گرانه.

اولین استعفای نخجوانی به اواخر شهریور سال گذشته باز می‌گردد، هم زمان با اختلال‌های شدید اینترنت و درست یک روز پیش از فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ، او از تعبیر «رسیدن کارد به استخوان» استفاده و استعفا کرد اما با این استعفا موافقت نشد.

استعفای دوم او به بهمن 1401 باز می‌گردد. نخجوانی با انتشار ویدئویی که مخاطبین آن کارمندان شاتل بود، خبر داد که به زودی و تا پایان سال، از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار می‌رود.

او از گذشت «دوره گذار» سخن گفته بود و به نظر می‌رسد اکنون زمان این موضوع فرا رسیده است.

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا