مدافع و گلر عراقی نفت آبادان معمولی هستند/استقلال خوزستان در حال پیشرفت است

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” مدافع و گلر عراقی نفت آبادان معمولی هستند/استقلال خوزستان در حال پیشرفت است ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بودجه |فوتبال

بیگ نیوز/خوزستان یک مربی فوتبال معتقد است که مدافع و گلر عراقی تیم نفت آبادان در چهار هفته ابتدایی لیگ بازیکنان معمولی بوده‌اند.

یعقوب سلحشور در گفت و گو با بیگ نیوز، درباره عملکرد نفت آبادان در چهار هفته ابتدایی لیگ، اظهارکرد: تیم جوان و بومی نفت آبادان واقعا تا این جای کار خوب عمل کرده و بهترین تیم خوزستانی از لحاظ کسب امتیاز است و این نشان می دهد که آقای ویسی و کادر فنی اش با تمرکز خوبی بازی ها را شروع کردند. اگر به فصل گذشته مراجعه کنیم تیم نفت آبادان تا نیم فصل ۶ یا ۷ امتیاز داشت ولی الان از  ۴ بازی ۴ امتیاز کسب کرده است.

نفت آبادان نیازمند زمان است

وی ادامه داد: باتوجه به بودجه ای که برای نفت آبادان در نظر گرفته شده است و سیاست جذب بازیکنان جوان و بومی مانند کاری که در استقلال خوزستان انجام شد، نفت نیاز به زمان دارد. نفت آبادان در بخش حمله عالی است و هر وقت اراده کند به دروازه حریف می‌رسد ولی در خط دفاع متاسفانه این تیم دچار ضعف های مشهودی است و دریافت ۸ گل در ۴ بازی و میانگین هر بازی ۲ گل خورده، ضعف خط دفاع و گلر و نیز در واقع ساختار دفاعی تیم را نشان می دهد و این موضوع نیاز به بازنگری دارد.

این مربی فوتبال عنوان کرد: در شرایط فعلی آقای ویسی باید وسواس بیشتری به خرج دهند تا در بخش دفاع نیز تیم به بالانس برسد. اگر به گل های خورده تیم نگاه کنیم، ۵ گل از روی ارسال به گل تبدیل شده است و در بیشتر مواقع هم خط دفاع نفت آبادان روی شش قدم خودشان بودند و یارگیری نکردند و مهاجمان حریف خیلی راحت ضربات خود را وارد دروازه نفت کردند و موفق به گلزنی شدند.

مدافع و گلر عراقی نفت معمولی هستند

وی درباره بازیکنان عراقی تیم نفت نیز گفت: مهاجم هدف بازیکن خوبی نشان داده است و تمام آیتم های یک مهاجم هدف را با توجه به فوتبالی که نفت بازی می کند، دارد اما مدافع و گلر عراقی معمولی نشان داده اند و شاید به خاطر این است که دیر به تیم اضافه شدند و هنوز نتوانسته اند خودشان را با شرایط تیم وقف دهند. به نظر من از لحاظ بدنی هم نسبت به مهاجم عراقی عقب هستند.

سلحشور با بیان این که به نظر من تیم نفت آبادان نیاز به یک گلر ششدانگ دارد، افزود: اگر این مشکلات حل شود و خط دفاع تیم نیز تقویت شود، قطعا نفت آبادان می تواند خودش را در نیمه جدول و حتی رتبه های بالاتر ببیند. قطعا آقای ویسی خودش به فکر این موضوع است و مدیریت باشگاه نفت آبادان هم که نشان داده است یک کارگروه ورزشی و فوتبالی است، باید دست ویسی را برای جذب بازیکن باز بگذارد تا شاهد باشیم که نفت آبادان امسال برخلاف فصل گذشته بتواند خود را از پایین جدول جدا کند و به رتبه های بالای جدول برسد.

استقلال خوزستان در حال پیشرفت است

وی در ادامه با اشاره به بازی استقلال خوزستان برابر استقلال تهران، گفت: استقلال خوزستان خیلی خوب بازی کرد ولی همانطور که در اراک هم خوب بازی کرد و بر اثر عدم تمرکز دروازه بان و روی یک خروج نامناسب و یک ارسال بازی را واگذار کردند، مجددا هم روی یک غفلت گل خورد و بازنده شد. بازی های استقلال خوزستان نشان می دهد که این تیم روز به روز در حال پیشرفت است و بازیکنان جوان و بومی آقای پورموسوی نیاز به زمان دارند. باید توجه داشت که این تیم فصل قبل در لیگ یک کشور بوده است و تقریبا بالای ۷۰ درصد این تیم برای اولین بار تجربه لیگ برتر را کسب کرده اند.

این مربی فوتبال بیان کرد: تیم استقلال خوزستان با سرمربیگری پورموسوی در بازی سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی در مقابل تیم مدعی استقلال تهران در بخش دفاع خیلی خوب عمل کرد و به جز چند کاشته و کرنر موقعیتی را در اختیار تیم قدر استقلال نداد و به نظر من خط دفاع این تیم به رهبری محمد طیبی باتجربه، خوب عمل کرد. استقلال خوزستان در بخش حمله نیز با ایجاد چند موقعیت خوب از جمله پاس های رو به جلوی جواد آقایی پور در سمت راست که نشان داد در پست وینگر راست هم بازیکن توانمندی است خیلی خوب بود. به نظر من  خط حمله این تیم در تمامی آیتم های حمله خوب ظاهر شدند و موقعیت های گلزنی خوبی خلق کردند که البته به خاطر کم تجربگی ضربات آن ها به ثمر ننشست.

مدیریت باشگاه از کادرفنی حمایت کند

وی ادامه داد: این شکل بازی کردن نوید روزهای خوبی را برای تیم استقلال خوزستان می دهد. امیدوارم که این تیم در بازی بعدی خود خود بتواند به سه امتیاز برسد و با اعتماد به نفس بهتری به کار خود در ادامه رقابت ها ادامه دهد. انتظار می رود که مدیریت باشگاه نیز به صورت صد درصدی از کادرفنی فعلی حمایت کند.

سلحشور درباره این که استقلال خوزستان این فصل در چه رده ای می تواند قرار بگیرد؟ گفت: پیش بینی خیلی سخت است. به نظر من تمام تیم های فعلی لیگ برتر در این چهار هفته از لحاظ کار تیمی و ساختار تیمی، خوب کار کرده اند و از لحاظ فوتبالی و شخصیت تیمی ۱۰ تیم مثل هم در حال کار کردن هستند و ۶ تیم نیز ضرب آهنگ قهرمانی دارند.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا