مالکی: باید مانع از خشک شدن تالاب هامون شد

یک مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچ با بیان این که تالاب هامون در شر ایط اسفناکی قرار دارد گفت: تالاب هامون به عنوان ۷ تالار زیبای دنیاست که در شرایط اسفناکی قرار داشت و باید آن را در پازل ملی دید.

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با اشاره به ورود ریزگردها به کشور گفت: باید توجه ویژه‌ای به پدیده‌های ریزگردها شود و از تمام توان‌های کشور برای مقابله با آن استفاده کرد. چیزی به نام خرابی یا خرابی وجود ندارد. می توان از آن برای ایجاد یک سیستم یا یک بلوک استفاده کرد که می تواند برای ایجاد یک لیست یا لیستی از انواع مختلف فایل ها استفاده شود.

و نتیجه این است که شما باید یک کادر محاوره ای ایجاد کنید و می خواهید فایلی ایجاد کنید که تایید نشده باشد. منونه آن درباره هامون است. تعداد برنامه های مشخص شده در لیست برنامه ها با تعداد کاراکترهایی که وارد کرده اید متفاوت است. آفتاب پرست باید بتواند جریان آب را کنترل کند و حضور نداشته باشد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: باید دستگاه‌های مربوط به سازمان محیط زیست برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند و از امکانات بین‌المللی و بانک جهانی استفاده کنند که از این حالت درآمد و از خشک شدن آن جلوگیری شود. در این زمینه استفاده از استفاده از دیپلماسی به ویژه دیپلماسی الزامی است که با همسایگان از جمله افغانستان رایزنی شود نه این که اقدامی انجام شود.

انتهای پییم

دکمه بازگشت به بالا