ورزشی

ماجرای ساخت استادیومی در عراق با تایید فدراسیون فوتبال ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به در حال انجام استادیوم ها استاندارد نیست وی در ایران گفت: آنچه فوتبال ایران نیاز دارد 10 ورزشگاه به وسعت ورزشگاه دیزل تبریز است که دارای چمن خوب، سکوی کافی و امکانات مناسب و همچنین چمن خوب است. هزینه ساخت ورزشگاهی مانند بنیان دیزل کمتر از 100 میلیارد دلار است.

وی ادامه داد: از سازمان ها و ارگان هایی مانند شرکت توسعه می خواهیم که برای ساخت چنین ورزشگاه هایی وارد شوند و اجازه دهند سازمان لیگ و فدراسیون در کنار آنها باشد. متأسفانه برای شهرهایی که اصلاً فوتبال ندارند استادیوم می‌سازند و هزینه‌های نگهداری در حال افزایش است.

مهدی خاطره ای از فعالیت خود در فدراسیون فوتبال ذکر کرد و افزود: سر وقت قرارداد ساخت ورزشگاه به فدراسیون فوتبال آمد و گفت دبیر کل من به شما دستور دادم کاغذ ساخت ورزشگاه در عراق را تایید می کند انجام میدهم. از او پرسیدم که آیا استادیوم در عراق است؟ چرا باید تایید کنم؟ این فرد پاسخ داد: من یک پیمانکار ایرانی هستم که برنده مناقصه ساخت ورزشگاه در عراق شدم و عراقی ها تاکید کردند. در فدراسیون کشور شما (ایران) باید آن را تایید کند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت که آنها پیمانکار هستند موظف است از فدراسیون بودند جای او تاییدیه بگیرید اما ما در ایران ورزشگاه می سازیم اما سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نمی دانند.

دکمه بازگشت به بالا