ورزشی

لیگ ۲۲، بدون چانه‌زنی در اختیار اسکوچیچ

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال می گوید برنامه های تیم ملی در برنامه لیگ برتر گنجانده شده است.

به گزارش ما، سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی دستیاران اجرایی و مدیران تیم های لیگ برتری و لیگ یک گفت: می دانید که باید یک جلسه ای برای هر فصل و مراجعه به موارد جدید مربوط به کنترل دوپینگ، بحث و گفتگو در مورد مسابقه، بیایید با هم صحبت کنیم. انشاالله بتوانیم کیفیت مسابقات را افزایش دهیم.

او براه نامه فیفا بریا هیئت بانوان در سرتحجه ها گفت: ما در پایان این روند هستیم. به نازر می‌رسد نامه‌ای وحدی است اولاً مقامات بالاتری مانند وزارت ورزش باید تصمیم بگیرند. من راهنمای کاملی برای متن ندارم، اما اگر روند به نام گفته شود، نمی توانیم آن را به درستی انجام دهیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این جلسه در پاسخ به سوالی مبنی بر دغدغه باشگاه ها و سازمان لیگ اظهار داشت: بیشتر چالش ها به دلیل انتظاراتی است که از باشگاه ها و باشگاه ها داریم. از ما داشته باشیم و اگر بتوانیم این انتظارات را کاهش دهیم، چالش ها را کاهش دهیم به تورم کلی اکر منیسیول حتانگو و داوری ایچراس شود، به این می‌سیم.

مهدی درباره وضعیت استادیوم ورزشی در ابتدای لیگ یک توضیح داد: از اینجا در تهران شروع می کنیم. سه تیم سایپا، پیکان و هوادار، تیم های تهران در لیگ برتر و لیگ یک ستید. در تهران فقط ازادی سرتخت و پاس قوامین را دریم کے روی آن است. در سرتحت گاه شهید وطنی همه کیز به جز کامن عربت است که نیمدانم کی یہہ۔دہ در صورت تاخیر در آماده سازی، پیمانکار باید پاسخگو باشد.

و عرض المزيد: کسمتهای از ویآیـی و کسمتهای اوتشین از استرحت آبادان ساخته شده است کـسمتـهای از ویـآیـپی و کـسمتـهای اوتشین از استرکتگاه آبادان ساخته شده از روستام. کرمان، انزلی و سرتحگاه امام خمینی اراک به شرکت در حال تهلاها می رسد که به لیگ برتر برستان می رسد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره موضوع حق بازی گفت: ساختار تجاری که باید برای باشگاه تعریف شود وجود ندارد. این کار مبنایی است که باید توسط قانونگذار محترم و شورای اسلامی، حرفه ورزش تعریف شود. می تواند توسط وزارت ورزش مدیریت شود. ما یک راه حل سریع داریم که می تواند باشگاه را به استقلال مالی برساند. بخشی از دلایلی که استقلال و پرسپولیس نتوانستند جواز کسب کنند مشکلات مالی بود. مقررات مالی و اداری این امکان را برای باشگاه ها فراهم می کند که استقلال مالی داشته باشند و اگر به این هدف برسند، نمی توانیم مالیات و بدهی آنها را شدیدتر کنیم. وقتی استقلال ندارند چه کار می کنند؟ آنها حق دارند.

مهدی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا در برنامه های لیگ برتر به برنامه های تیم ملی توجه شده است، گفت: درخواست آقای اسکوچیچ را زودتر انجام دادیم و مورد توجه قرار گرفت. 100% زمان می خواست بدون کانه زنی در اختیرش کار میگرید. برنامه بر اساس محدودیت زمانی تیم است و هدف تیم این است که تیم نگران دنیا نباشد. اگر نیروی بزرگی مثل گرد و غبار، آلودگی هوا و… پیش نیاید تا جام جهانی نمی توانیم نیم فصل را نگه داریم.

و در مورد زمان سوپر جام توضیح این است: سوپر جام بعد از نیم فصل اول و بعد از جام جهانی برگزار می شود. قبل از آن، ما برای یک سوپر مربا وقت نداریم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان سه جلسه برگزار نشد که در هفته پایانی لیگ بیست و یکم برگزار نشد، گفت: به دلیل موضوع فورس ماژور فقط دعا می کنیم که این اتفاق تکرار نشود. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا