لیگ ملت های والیبال| پائز: امروز بهتر بودیم/ یاد گرفتیم که همه با هم مثل یک تیم باشیم

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” ana.ir ” در مورد مقاله ” لیگ ملت های والیبال| پائز: امروز بهتر بودیم/ یاد گرفتیم که همه با هم مثل یک تیم باشیم ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

لیگ ملت های والیبال| پائز: امروز بهتر بودیم یاد گرفتیم که همه با هم مثل یک تیم باشیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش مقابل برزیل پرافتخارترین تیم جهان، گفت: حالا یاد گرفتیم که همه با هم مثل یک تیم باشیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، موریس موتا پائز بعد ناکامی شاگردان مقابل برزیل درباره این مسابقه اظهار داشت: امروز چهره بهتری از تیم ایران نشان دادیم. اما در لحظات حساس هنوز هم کمی شکننده هستیم.

وی تصریح کرد: مقابل تیمی مثل برزیل نباید اشتباهی کنید، حتی اگر کوچک باشد. اما از چیزی که امروز دیدم خوشحالم. خصوصا چیز‌هایی که مربوط به استراتژی و کار‌هایی که انجام دادیم تا بهتر شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: بازیکنان حالا متوجه شدند که چه کاری میخواهیم تا با هم بر اساس استراتژی پیش برویم و مثل یک تیم باشیم. همچنین سرویس‌های امروز تیم ایران خیلی بهتر بود.

وی با بیان این‌که تیم اول یا تیم دوم نداریم و یک تیم هستیم، گفت: همه در این پروسه مهم هستند. من هم به این موضوع به عنوان تیم دوم یا تیم اول یا تیم الف، ب و پ نگاه نمی‌کنم. مثل یک تیم میبینم. در مجموع فکر می‌کنم امروز خیلی خوب بودند.

دکمه بازگشت به بالا