ورزشی

لژیونر ناموفق در لیست خرید تابستانی پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز ، جعفر سمیعی ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را برای جذب بازیکنانی که یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی می خواهد ، آغاز کرده است.

سرمربی سرخپوشان پایتخت که جذب دو مدافع را در اولویت خریدهای خود قرار داده است ، لیستی از بازیکنان خریدهای خود در خط هافبک و خط حمله را نیز ارائه کرده است.

رضا اسدی هافبک سابق تراکتورسازی تبریز که فصل گذشته در تیم فوتبال “سنت بولتن” اتریش بازی می کرد ، پس از حضور ناموفق در این تیم قصد دارد با پیراهن پرسپولیس به فوتبال ایران بازگردد.

اسد فصل گذشته نیز مورد توجه یحیی گل محمدی بود اما تصمیم گرفت لژیونر شود تا در پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر ایران شرکت نکند.

گل محمدی اسد را در لیست خرید خود قرار داده است ، در حالی که پرسپولیس کمال کامیابی نیا ، احمد نوراللهی و میلاد سرلک را به عنوان هافبک دفاعی در اختیار دارد که هر سه آنها نیز فصل گذشته پیراهن تیم ملی ایران را بر تن داشتند.

اسد در مذاکرات اولیه با سمیعی علاقه خود را برای پیوستن به پرسپولیس اعلام کرده اما با توجه به اینکه اولویت سمیعی جذب دو بازیکن به خط دفاعی است ، فعلا مذاکراتی را با اسد به پایان نمی رساند.

256 251

دکمه بازگشت به بالا