لوکادیا شرایط خوبی نداشت/واکنش به وقت‌کُشی و کم گل خوردن پرسپولیس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به رابوتون آنلاین، تیم فتول برسُولیس فردا کارهشنبه در کرمی کے فیه لیگ برتر فوتکل در ازادی سرتگاه ازدی است نفت استنات نفت آبادان است.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری به تشریح شرایط تیمش قبل از شروع بازی پرداخت و گفت: بازی مهمی داریم. با تعليق به تحدل ليج، حتب ما كسب سه تمتجاد است و به خيز عدنى فيكر نيم‌نيمي‌نيمي.

وی افزود: سعی می کنم بازی خوبی ارائه کنم که امیدوارم با پیروزی همراه باشد. با تيم خوبي بازي دريم با تعلیم به کیکی کے درکش تنیک درادہ و اگاکی پرکاس وہیں، نازم خوبی را گرتہاند. آنها جزو بهترین های بازی و قابل احترام هستند. فكر ميكنم بازي فردا، بازي خوبي از اب دربيايد كرا كا آن ها درداند درداند فوتسل بازي كے و فنيسي و ما هم دريم كے كے كے دربياید.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد که شاگردانش انگیزه بالایی برای این دیدار دارند.

گل محمدی با کیں به برد یک بر سفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم در هفته سوم لیگ برتر یاداور شد: بیشتر از نتیجه صبر کردم اما رقابت شروع شد و با آن تیم آهن و فولاد و آلومینیوم بازی کردیم. . از خرید دقایک بازی با العلومین صلی اللهم نهدتم ولی پیرویزی بریمان مهم بود.

وی آره برکه وقت کشی پرسولیس، توضیح داد: کسانی که فوتبال را می شناسند، می دانند که از پیکتیم نیمی کہ کشی. برای من سلمه فنی در بیشتر است تعلیق کی کریں را به هر کیں کیں அக்கியுய்யு முக்கு தில் க்க்கு ஬ிர”

سرمربی پرسپولیس در واکنش به باخت تیمش در این فصل گفت: به 10 سال اخیر لیگ ایران نگاه کنید. خوب است كه به حريف تحميل كمي داهيم. هوزور دفعان و درواز بان جدید هم تعلیق بوده است و امعادة غل نخوردن به تیم ما برادة شود.

از گل محمدی برای هوزور تماشاگران زن در سرتشتگاه برای توکنگ بازی پرسپولیس سعوال شد. وی با بیان عنه هوزر بانوان در استادیوم حقشان است و نمی‌توان این حق را از آنها کرد، کرد کرد کرد کرد کے ہوزر بانوان مشاهد کاکشان است. شان انها خیر از ینهاست و 500 ساهمیه بری زنان كم است. به ناظرم اغر بلیت ازاد می‌شد، نذر تماشاهران زن از مدران هم خشر می‌شد.

یکی از خبرنگاران در مورد مذاکره پرسپولیس و کاوه رزایی و انتقال این مهاجم به تراکتور پرسیده و در مورد جذب شیخ دیابطه نیز صحبت کرده است. گل محمدی در المزید گفت: به روست کلی ناعلاجی هست تا تیم تعریف بشود اما روسله در نعلایکی نیست.

سرمربی پرسپولیس در شاید ساید سادیکی وینگر آن تیم تھید کرد: سادیکی یکی از پیدید ما است. گیدی کایدیم و به ناظرم در بازی با علیمون زیاد کیدی خوبی دادت. هم از ناشر فنيني و هم كرتونتي از صادقي راضي اشتم و اينده خوبي براي و مي بي نم.

یکی دیگر از خبرنگاران سرمربی پرسپولیس در مورد میزان آمادگی “یورگن لوکادیا” مهاجم جدید این تیم پرسید که گل محمدی گفت: لوکادیا به تمرین پرسپولیس نیامد و شرایط بدنی او هم نبود. خوب بود اما در مدتی که در پرسپولیس بود شرایط بهتری پیدا کرد.

سرمربی پرسپولیس افزود: لوکادیا هنوز جای کار دارد. باشگاه تغییر کرده و در حدی که این مسائل طبیعی است اما باید تلاش کند خودش را آماده کند. more specific exercises برای و دریم تا کریں بشود.

به گل محمدی، مرتازی پورعلی کنجی دفعین پرسپویس هم دراید بری هیری آن تیم و فردا میک به فرشاد فرجی مسدوم در سنتاک.

دکمه بازگشت به بالا