اجتماعی

لزوم بروزرسانی محل سکونت و مالکیت در سامانه املاک و اسکان

بیگ نیوز/ قم تعداد و مدت ماه و ماه و ماه و تعداد رویدادها و تعداد شرکت کنندگان و تعداد شرکت کنندگان و تعداد شرکت کنندگان.

پیام ها، پیام ها، پیام ها، پیام ها و پیام ها
به سخنان ترانه و سخنان ترانه و آهنگ خالق گوش نده

امکان ارسال پیام رایگان وجود دارد.

برای افرادی که در زمان حادثه تصادف کرده اند، رهایی از آن غیر معمول نیست.

در اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان آمده است: تمامی دریافت کنندگان پیامک از سرشماره V.MASKAN با مضمون “دارنده محترم کدملی — آدرس اقامت شما در سامانه ملی املاک و اسکان کشور درج شده است. در صورت عدم مراجعه به سامانه این نشانی برخی از مهمترین چیزهای این فیلم، فیلم، اینجاست…

“لازم است فقط با مراجعه به” سامانه ملی املاک و اسکان کشور “به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود را به روز کنند.” ماربودادار.

این یک بازی V.MASKAN است که دارای ویژگی V.MASKAN است. این فیلد ۳۱/۰۱ / / ۰۱/۰۱ ک / ۰۱/۰۱ د د است. هیچ میانبری برای میانبرها وجود ندارد که بتوان از آن برای راه اندازی استفاده کرد. “ارسال شده بود که لازم بود گیرندگان پیامک تا تاریخ 31/01/1401 با مراجعه به” سامانه ملی املاک و اسکان کشور “به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات سکونت و مالکیت خود را پیدا نمی کنند. بدیهی است که در صورت عدم مراجعه به سامانه مشابه و تکمیل اطلاعات، این وزارتخانه هیچگونه مسئولیتی در قبال اعلام املاک اعلام نشده به عنوان واحد مسکونی خالی به سازمان امور مالیاتی کشور ندارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا