قیمت گوشی موبایل امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ / کاهش قیمت در برخی مدل‌ها

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” قیمت گوشی موبایل امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ / کاهش قیمت در برخی مدل‌ها ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

امروز چهار شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲، قیمت گوشی موبایل در برخی مدل‌ها روند کاهشی را تجربه کرد. سایر دستگاه‌ها نیز در سطوح قیمتی روز قبل خود باقی ماندند.

کاهش قیمت گوشی موبایل در بعضی مدل‌ها

قیمت گوشی در برند پرطرفدار اپل به جز آیفون ۱۳ معمولی، روند ثابتی داشت. به‌طوری که قیمت گوشی iPhone ۱۴ pro max، در قیمت ۶۱ میلیون تومان و گوشی iPhone ۱۳ pro max، در قیمت ۷۱ میلیون تومان بدون تغییر ماندند، اما در این گروه، قیمت گوشی iPhone ۱۳ معمولی، با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به سطح ۳۸ میلیون و ۵۲۱ هزار تومان رسید.

در گروه سامسونگ، قیمت گوشی S۲۲ ultra به سطح ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید؛ اما قیمت مدل S۲۳ ultra تغییر چندانی نداشت و در سطح ۴۹ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان معامله شد. در سمت دیگر، ثبات قیمت در سری اقتصادی A۵۴ و A۳۴ ادامه یافت و به ترتیب همان سطح ۱۳ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را حفظ کردند.

قیمت گوشی موبایل

در گروه شیائومی، کاهش ۵۰۰ هزار تومانی، قیمت مدل Xiaomi Mi۱۲ را به سطح ۲۰ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رساند. قیمت گوشی Xiaomi Mi در همان سطح ۱۹ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان حفظ شد.

گوشی ناتینگفون سری اول نیز در سطح ۱۶ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان برای چندمین روز به روند خود ادامه داد.

بیشتر بخوانید:

۲۲۰۲۲۳

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا