قیام ۱۵ خرداد زمینه‌ساز تحقق برنامه‌های امام راحل

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ورامین، همایش تبیین قیام ۱۵ خرداد ۴۲ در طلیعه قرن ۱۵ با قرائت پیام دکتر علی اکبر ولایتی مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری و رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا. برگزار شد.

قیام ۱۵ خرداد زمینه‌ساز برنامه‌های امام راحل

آیت‌الله عباسعلی اختری با قدردانی از دانشگاه آزاد اسلامی برای برپایی این همایش باشکوه است که در زمینه تبیین قیام ۱۵ خرداد گرفته شده است، بیان کرد: امام راحل فرمودند که انتظار فرج از نیمه خرداد کشم و دیدند که این همایش است که ۱۵ خرداد، زمینه پیروزی انقلاب شد. و در ادامه با پیروزی نهضت، دوران آغاز شده است. زکی از سنت های الهی سنت پایان بوده و ظهور حضرت حجت (عج)

وی قیام خرداد را زمینه‌ساز ساخت برنامه‌های امام راحل دانست و اظهار کرد: امام راحل برنامه‌هایی برای آماده‌سازی ظهور پیدا کرد و یکی از اهداف امام به ذلت استکبار جهانی بود که با قیام ۱۵خرداد صورت گرفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مستکبران و در رأس آن آمریکای جهانخوار، هیچگاه کشوری مانند ایران را نمی‌پسندند، آنها را به عربی، خودخواه و دست‌دگان در بلاد می‌دهند که غارتگری خود را همه جانبه از آنها داشته باشند.

اختری، مردم ایران را مردمی ذلت ناپذیر دانستند و بیان کردند: مردم ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به‌رغم میل باطنی خود و به واسطه سران خود فروخته کشور، تحت سلطه مستکبران بودند. اما امام (ره) از ما دست برنمی‌داشت، از ما دست برنمی‌داشت، از ما دست برنمی‌داشت، از ما دست برنمی‌داشت.

قیام ۱۵ خرداد زمینه‌ساز برنامه‌های امام راحل

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، قیام ۱۵ خرداد تهران را عملیاتی کرد تا سه هدف خلقت، رسالت و توسعه برشمرد و افزودن قرآن کریم کریم می فرماید اعُدُوا اللَّهَ وَاجْتَنِبُوا الطَّاغُوت، بنده خدا باشید و از طاغوت دوری کنید و در همین حکم الهی باشید. ، امام راحل (ره) قیام کرد.

فیلمهای انقلاب را مایه ابهت ایران در دنیا دانست و گفت: نمایشهای انقلاب اسلامی تنها نیست و اصلی این است که همه چیز در دست است که این امر برای ما عزت و قدرت به ارمغان می‌آورد.

بهترین چیز برای یک انسان این است که آزاد و مستقل باشد.

وی با انتقاد از برخی تفکرات غرب گرایانه بیان کرد: انقلاب اسلامی به منطقه الگو داده است و کسانی که قبله و آمالشان غرب و آمریکا هستند، بدانند که غرب در ضعیف ترین شرایط حیاتی خود قرار دارد و ایران در آینده قدرت منطقه اول خواهد شد. .

قیام ۱۵ خرداد زمینه‌ساز برنامه‌های امام راحل

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت ورامین و مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران و حسین نوش‌آبادی نماینده مجلس شورای اسلامی در سخنانی به قیام حماسی ۱۵ خرداد مردم ورامین، پیشوا و قرچک پرداختند و بر ماهیت دینی، انقلابی و ولایی این قیام. HISTORY ت،ید کردند.

در این مراسم اصغر رجبی با عنوان مقاله شکل‌گیری اجتماعی و سیاسی قیام ۱۵ خرداد و سیده فاطمه میرآقاسی با عنوان مقاله نقش مرجعیت دینی در قیام ۱۵ خرداد به تشریح مقالات خود پرداختند.

قیام ۱۵ خرداد زمینه‌ساز برنامه‌های امام راحل

Ajrai گروه سرود کشوری ساکنان آسمان و تجلیل از خانواده موظم شهیدان ۱۵ خرداد از برنامه های دیگر این همی

آیت‌الله عباسعلی اختری نماینده استان تهران در مجلس خبرگان رهبری، حسین نوش آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام روح‌الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا، مجید درویشی نماینده ورامین ، کیان پهلوان افشاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک، مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهی، خانواده معظم شهیدان ۱۵ خرداد، اقشار مختلف مردم، جامعه دانشگاهی و سایر مدیران و مسؤولان منطقه‌ای در هم تبیین قیام ۱۵ خرداد ۴۲ در طلیعه قرن ۱۵ حضور داشت.

انتهای پیام / ۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا