ورزشی

قهرمانی قاطع حسن یزدانی در کشتی آزاد جام تورلیخانوف

کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد ایران و دارنده مدال طلای جهان و المپیک قهرمان مسابقات رنکینگ تورلیخانف شد.

به گزارش بیگ نیوز، در ادامه روز پایانی رقابت های کشتی آزاد جام تورلیخانف در آلماتی قزاقستان، حسن یزدانی دارنده مدال طلای جهان و المپیک با پیروزی قاطع مقابل حریف خود از اسلواکی به مقام قهرمانی دست یافت.

حسن یزدانی در فینال وزن 86 کیلوگرم این رقابت ها به مصاف بوریس ماکویف از روسیه و دارنده مدال نقره جهان 2017 از اسلواکی رفت و در پایان در 3 دقیقه و 33 ثانیه با نتیجه قاطع 11 بر صفر به برتری رسید و به برتری رسید. مدال طلا کسب کرد.او در این مسابقات قهرمان شد. 3 دقیقه ابتدایی این مبارزه با نتیجه 7 بر صفر به سود یزدانی به پایان رسید.

یزدانی پیش از این در دور نخست فاتح آردین دارنده مدال نقره جهان از ترکیه را با نتیجه 12 بر صفر شکست داده بود و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 12 بر یک بکوف از قزاقستان را شکست داد و راهی فینال شد.

کامران قاسم پور آخرین نماینده ایران در این مسابقات است که تا دقایقی دیگر برای کسب مدال طلای وزن 92 کیلوگرم به مصاف آدیلت دالومبایف از قزاقستان می رود.

قاسم پور پیش از این در اولین مبارزه با نتیجه 10 بر صفر هند را شکست داده بود. قاسم پور در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه قاطع 11 بر صفر از سد بیاگنیف قزاقستان گذشت و فینالیست شد.

در اولین روز این مسابقات امیرحسین زارع در وزن 97 کیلوگرم مدال طلا و امیرحسین فیروزپور مدال نقره وزن 97 کیلوگرم را کسب کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا