قهرمانی آستانه اشرفیه در مسابقات کیک بوکسینگ گیلان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” قهرمانی آستانه اشرفیه در مسابقات کیک بوکسینگ گیلان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آستارا |ایران

داریوش عباس زاده در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ IKN استان گیلان با حضور ۱۲۰ فایتر برتر و عنوان دار این رشته به میزبانی آستارا پانزدهم شهریور در سالن انقلاب این شهرستان برگزار شد.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی شهرستان آستارا با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات در ۴ رده نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و با حضور برگزار شد، افزود: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستانهای رشت، آستارا، آستانه اشرفیه، لاهیجان، فومن، رضوانشهر، تالش، لوندویل، حویق و چوبر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در پایان این رقابت‌ها تیم کیک بوکسینگ آستانه اشرفیه با مربیگری استاد حسن عمویی مقام نخست، تیم رشت با مربیگری نیما منافی مقام دوم و تیم آستارا با مربیگری استاد پیمان آلفته مقام سوم این دوره از رقابت‌ها را کسب کردند.

عباس زاده با بیان اینکه ۱۷ داور تحت نظارت استاد محمود نیکسیمایی رئیس کمیته داوران هیئت ورزش‌های رزمی استان گیلان داوری این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند، افزود: ورزش‌های رزمی در گیلان و آستارا مخاطبان قابل توجهی دارد و نیاز است در زمینه‌های مختلف، توجه بیشتری به ورزش‌های رزمی که آمار ورزشکاران سازمان یافته خوبی در استان دارد معطوف شود.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا