قطعی گاز غرب تهران برطرف شد

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” قطعی گاز غرب تهران برطرف شد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

استان تهران |پیامک

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی برای تامین گاز غرب تهران وجود ندارد و مشترکانی که تاکنون جریان گاز منازلشان متصل نشده، لازم است با سامانه ۱۹۴ تماس حاصل کنند.

سید محمد هدائی پور در گفت و گو با بیگ نیوز، با بیان اینکه حوادث و تعمیرات همیشه در سطح شهر وجود دارد، اظها کرد: به طور مثال صبح امروز در خیابان طرشت بر اثر صدمه یک بیل مکانیکی به لوله، گاز ۱۰۰ مشترک قطع شد که تا کنون درست شده و همکاران در حال وصل گاز هستند.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه تعویض سه شیر را آغاز کردیم که پروژه طولانی بود و سه اکیپ جوشکار برای این پروژه اعزام شد، اظهار کرد: شیرهای داخل کار آسیب پذیر هستند برای مقاوم سازی و بهینه سازی این شیر ها را دستی می کنیم.

هدائی پور با بیان اینکه یک قطعی ۳۶ ساعته اعلام کردیم تا این سه شیر تعویض شود، گفت: صبح چهارشنبه کار تمام شد و تا ظهر همکاران اقدام به وصل گاز مشترکان کردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران با بیان اینکه ۲۶ هزار مشترک در این مناطق داشتیم و تامین گاز سه ایستگاه با مشکل موجه شد و باید درب تمام این خانه ها امداد مراجعه کند، گفت: اعلام عمومی صورت گرفت مشترکانی که در منزل بودند گازشان وصل شد اما عده ای جا ماندند که باید با ۱۹۴ تماس بگیرند تا گاز آن ها را وصل کنیم.

هدائی پور افزود: باتوجه به خطرات احتمالی برای وصل گاز افراد حتما باید در منزل حضور داشته باشند، به همین دلیل اگر مشترکی تا کنون گاز منزلش وصل نشده لازم است حتما اطلاع دهد.

وی با تاکید بر اینکه این کار به منظور بهینه سازی انجام شده و به طور عادی مشکلی نداریم، گفت: برخی از شیرها در مسیرهای سخت قرار دارند که لازم است حتما دستی شوند و از بالا باز و بسته شوند.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، اکنون هیچ مشکلی وجود ندارد و اجرای چنین پروژه هایی حتما از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود، زمان اجرای پروژه را دقیق نمی توان اعلام کرد اما حتما قبل از اجرا اطلاع رسانی می شود.

هدائی پور با بیان اینکه اجرای پروژه ۳۶ ساعت اعلام شده بود اما در ۳۰ ساعت کار انجام شد، وصل گاز صورت گرفته و برای گازسانی به خانه ها می بایست افراد حتما د منزل حضور داشته باشند.

نتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا