اقتصادی

فعالیت‌های فرهنگی واحد یادگار امام(ره) شهرری/ از رویداد «روبه‌راه‌ شو» در 26 مرحله تا برگزاری ۵۹ وبینار

علی شهابی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در شهرری ، اظهار کرد: زندگی اهل بیت علیهم السلام سرشار از ایثار و از خودگذشتگی است و شکی نیست که نجات بشر به دل بستن به اهل بیت است. آل بیت (ع) را دنبال کنند و از شیوه زندگی آنها پیروی کنند. در پیش گرفتن راه معرفت و قانون ائمه اطهار (علیهم السلام) می تواند منجی انسان باشد و جهان بشریت را به سعادت در دنیا و آخرت سوق دهد و چنین مسیری بدون شک راه کمال واقعی است و امام رضا (ع) را باید ثمره عشق و محبت دانست.

مدیر فرهنگ و امور اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی (ره) شهرری با توضیح فعالیت های فرهنگی وی سال گذشته افزود: اداره فرهنگ و امور دانشجویی دانشگاه فعالیتهای مهم و مستمری مانند نوروز شهدا ، چشمه قرآن ، مدرسه سلیمان و رویدادهای دهه را ایجاد کرده است که می توان آنها را به صورت “حضوری” نام برد. مناسبت ها. از روی عزت ..

تفاهم نامه ای بین اتحادیه یادمان امام شهرری و بنیاد اشتغال و کارآفرینی امضا شد

شهابی گفت: با شیوع ویروس کرونا ، هیچ اختلالی در روند برگزاری مراسم فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی امام خمینی (ره) شهرری که شامل دکتر علیرضا زاکانی ، سردار حمید اباذری ، ناصر رفیعی ، حسن عباسی ، وحید یامین پور است ، ایجاد نشد. و مهدی چمران و …

یادگار امام خمینی (ره) شهرری ، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی ، یاد و خاطره ای را به خانواده ها و شهدای دانشگاه گرامی می دارد و اهدا می کند ، گوسفندان را ذبح می کند و برای همکاران خود نذر سلامتی می کند ، گواهینامه های فرهنگی را تهیه و ارائه می دهد ، و مراکز دانشجویی می سازد و لوازم الکترونیکی انتشارات فرهنگی ، اتاق همدلی افتتاح یک مشاوره فرهنگی به عنوان یکی از فعالیت های فرهنگی سال گذشته و غیره.

یادگار امام خمینی (ره) شهرری ، مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ، توضیح داد: با مشارکت فعال در شبکه های مجازی و انجام کارهای جامع فرهنگی و تبلیغاتی ، شاهد افزایش چشمگیر مخاطبان و دوستان فرهنگی دانشگاه بوده ایم. . “آنها در جشنواره هایی در سطح استان و کشور شرکت کرده اند ، مانند جشنواره رشد ، صندلی اندیشه آزاد و شب شعر.

این سازمان سه کنفرانس ملی ، 59 وبینار ، 72 مسابقه ، 26 رویداد حضوری ، تولید 184 فیلم و پوستر ، انتشار 12 شماره مجله و برگزاری جلسات منظم شورای فرهنگی و تصویب 181 قطعنامه فرهنگی ترتیب داده است. دانشگاه آزاد اسلامی به نام امام خمینی (ره) راه) شهرری در سال تحصیلی گذشته گفت.

شهابی گفت: در آینده نزدیک با صندوق اشتغال و کارآفرینی جانبازان تفاهم نامه ای را امضا می کنیم تا از دانشجویان جامعه هدف حمایت کنیم و خدمات را برای خانواده های جانبازان کشور توسعه دهیم.

انتهای پیام / 4078/4062 /

دکمه بازگشت به بالا