فرار لحظه آخری پورتو از باخت/ VAR علیه طارمی

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” فرار لحظه آخری پورتو از باخت/ VAR علیه طارمی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بازی |پرتغال

آفتاب‌‌نیوز :

پورتو امشب (یکشنبه) در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر پرتغال به مصاف اروکا رفت که با نتیجه یک، یک متوقف شد.

مهدی طارمی، ستاره ایرانی پورتو در دقیقه ۱۳ گل‌زنی کرد اما این گل توسط VAR مردود اعلام شد. بازی با تساوی بدون گل پیگیری می‌شد تا این که کریستو گونسالس در دقیقه ۸۴ گل پیروزی بخش اروکا را به ثمر رساند.

پورتو در دقیقه ۹۰ روی حرکت طارمی صاحب یک ضربه پنالتی شد تا مهدی طارمی فرصت به تساوی کشاندن بازی را به دست بیاورد اما این خطا توسط VAR رد شد تا دومین تصمیم سیستم رادیویی علیه ستاره ایرانی پورتو گرفته شود.

با این حال در دقیقه ۱۶+۹۰ پورتو دوباره روی حرکت طارمی صاحب ضربه پنالتی دیگری شد که در اتفاقی عجیب، گالنو پشت ضربه ایستاد و این موقعیت عالی را از دست داد. گالنو در شرایطی پشت ضربه پنالتی ایستاد که طارمی پالتی‌زن اول پورتو است.

در نهایت بالاخره فشارهای بی‌امان پورتو در دقیقه ۲۰+۹۰ جواب داد و اوا نیلسون بازی را به تساوی کشاند.

با این نتیجه پورتو با ۱۰ امتیاز در رده دوم جای گرفت و اروکا با ۶ امتیاز به رتبه هفتم رسید.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا