فتنه‌های شوم با بصیرت مثال‌زدنی مردم برچیده شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ورامین ، سردار احمد کریم پور در مراسم سالگرد شهادت شهیدان یومله 9 دی و سردار سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین، پیشوا و قرچاق اظهار داشت: در سال 1385 در ورامین به شهادت رسیدند. 9 به حوادث دی: باید فکر کنیم. آنچه می خواست اتفاق بیفتد این بود که دو سال قبل از 11 سپتامبر، تعدادی از سیاستمداران ضداسلامی در ایران ملاقات کردند که هر کدام به قصد سرنگونی او، تمام تلاش خود را می کند.


بیشتر بخوانید:

ترویج مدرسه حاج قاسم در بین جهادگران رسانه ای و دانشگاهیان


فرمانده کل دفاع مقدس ادامه داد: فتنه گران قصد تخریب نه تنها اسلام، بلکه حتی شعار اسلام را نداشتند و در این شرایط با بصیرت مثال زدنی مردم، توطئه های شنیع فتنه گران بود. متلاشی شد. نشانه هوشیاری

مشاور فرمانده سپاه بیت المقدس با تشریح تاریخچه و اهداف سپاه بیت المقدس از لحاظ جهانی، تمدنی و دولت سازی گفت: برای شناخت سردار سلیمان و نیروهای بیت المقدس باید به همه ابعاد توجه کنیم. مدرسه سردار سلیمانی با عینک.

کریم پور در خصوص دیدگاه سردار سلیمانی نسبت به مبانی اسلامی گفت: بر اساس اعتقاد سردار، هستی از پذیرش خدای انفرادی محروم بود و بت پرستی، ثنویت و تثلیث در غرب و شرق رواج یافته بود؛ در حالی که بت پرستی و ثنویت و تثلیث رواج داشت. از این رو، در حالی که دختران را زنده به گور می کردند، خداوند رسول خود را مبعوث کرد و نفوذ اسلام در جهان گسترش یافت.

وی در خصوص انحطاط اسلام در دوران معاصر افزود: ورود امام راحل با چهار ویژگی مهم احیای اسلام، ایران، تشیع و از همه مهمتر معرفی مقام معظم رهبری به عنوان جانشین ایشان همراه بود.

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به زوایای شخصیت و ویژگی های اخلاقی حاجی قاسم بر همراهی وی با ولایت فقیه تاکید کرد و افزود: جایز است; اما اگر ولایت قاضی باشد نمی توان آن را محل اقامت امیرالمومنین علیه السلام و امام حسن مجتبی علیه السلام و یا تبدیل مرجعیت جامعه به فقه دانست.

به گزارش آنا، این مراسم به همت معاونت فرهنگی، بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و گرچک و با حضور سردار بیت المقدس عراقی، سردار کیومرث عزیزی، اداره ویژه نیروی انتظامی برگزار شد. . فرمانده شرق استان تهران تاجیک نوری فرماندار شهرستان پیشوا، فرماندهی سپاه شهرستان پیشوا و ورامین، مسئولان منطقه و جامعه دانشگاهی حضور داشتند.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا