عکس|‌ واکنش سپاهان به شایعات جدایی مورایس

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” عکس|‌ واکنش سپاهان به شایعات جدایی مورایس ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

روز گذشته ‌ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌های پرتغالی داشت که بازتاب گسترده‌ای در بین رسانه‌های ایرانی هم داشته است.

مورایس در این مصاحبه مسائلی را مطرح کرده که معمولا در فوتبال ایران و در گفتگو با رسانه‌ها به این مسائل اشاره نمی‌کند و البته در بخشی از صحبت‌هایش تاکید کرده که زمان بازگشت او به فوتبال پرتغال فرا رسیده است.

این صحبت‌های مورایس باعث مطرح شدن شایعاتی درباره جدایی این مربی شده که حالا مدیر رسانه‌ای سپاهان در واکنش به حواشی ایجاد شده توئیتی منتشر کرده و اعلام کرده که هیچ حرف و حدیثی درباره پایان همکاری مربی پرتغالی و سپاهان وجود ندارد.

1942149

در بخش پایانی این توئیت به تقطع حرف‌های مورایس در برخی رسانه‌ها اشاره شده که مرور مصاحبه مورایس مشخص می‌سازد او چندین مرتبه از علاقه خود برای ادامه کار در فوتبال پرتغال حرف زده است. البته که مورایس اعلام کرده در حال حاضر اولویت او قهرمانی با سپاهان در فوتبال ایران و آسیا است.

257 251

دکمه بازگشت به بالا