عکس| سقوط آزاد این بازیکنان در لیگ برتر

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” عکس| سقوط آزاد این بازیکنان در لیگ برتر ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز؛ آنتونی از منچستریونایتد بیشترین افت ارزش را در بین تمامی بازیکنان لیگ برتر به خود اختصاص داده است.

سایت ترانسفرمارکت در جدیدترین به‌روزرسانی خود اقدام به معرفی بازیکنانی کرده که شاهد بیشترین افت ارزش در قیمت آنها در بازار نقل و انتقالات در لیگ برتر انگلیس بوده‌ایم. آنتونی از منچستریونایتد که فصل ناامیدکننده‌ای را در ترکیب شیاطین سرخ پشت سر گذاشت، شاهد افت 35 میلیون یورویی ارزش خود بوده است. آنتونی در 30 آگوست 2022 و با رقم ثابت 95 میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست و حالا ارزش او در ترانسفرمارکت، تنها 25 میلیون یورو است!

وسلی فوفانا از چلسی هم با افت 30 میلیون یورویی در ارزش خود از این حیث در جایگاه دوم ایستاده و پیر امیل هویبیرگ از تاتنهام هم با کاهش 27 میلیون یورویی در ارزش خود در رده سوم قرار گرفته است. اما حضور کوین دی بروین که فصل فوق‌العاده‌ای را در ترکیب منچسترسیتی پشت سر گذاشت با افت 20 میلیون یورویی جای تعجب دارد. ستاره بلژیکی سیتیزن‌ها با این افت قیمتی بالا، حال ارزش او در ترانسفرمارکت به 50 میلیون یورو رسیده است.

بازیکنانی با بیشترین افت ارزش قیمت در لیگ برتر انگلیس 24-2023

عکس| سقوط آزاد این بازیکنان در لیگ برتر

دکمه بازگشت به بالا