عکس| افشاگری بزرگ در شبکه های اجتماعی درباره حرکت پرخطر سایپا در «ساینا» + جزئیات

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” عکس| افشاگری بزرگ در شبکه های اجتماعی درباره حرکت پرخطر سایپا در «ساینا» + جزئیات ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به‌تازگی خریداران خودروهای ساینا اس دوگانه سوز تصاویری از آن را منتشر کردند که نشان می‌دهد شرکت سایپا در اقدامی عجیب عایق بین منبع اگزوز و کف صندوق ساینا اس دوگانه سوز را برداشته و باعث شده تا امنیت سرنشینان در خطر باشد.

جزئیات حذف آپشن ساینا اس دوگانه سوز

ساینا

طبق تصاویر منتشر شده، حذف عایق بین منبع اگزوز کف صندوق ساینا اس دوگانه سوز باعث شده تا گرمای منبع اگزوز به کف صندوق برسد. در اثر این اتفاق، نمد یا موکت کف اتاق نیز سوخته و به بدنه خودرو چسبیده است.

ساینا

پس از این‌که انتشار این تصاویر در فضای مجازی با اعتراض مردم همراه شد، مهدی اسلام پناه، رئیس سازمان ملی استاندارد گفت تولید خودرو ساینا دوگانه سوز بدون عایق منبع اگزوز یک تخلف آشکار بوده و ما با شرکت بازرسی ناظر بر تولید خودرو نیز برخورد کردیم.

رئیس سازمان ملی استاندارد در ادامه گفته‌های خود بیان کرد این خودرو در سایت کاشان به تولید رسیده و بررسی‌ها نشان می‌دهد که فیلم و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی واقعی بوده و در همین راستا با تولیدکننده به‌شدت برخورد خواهیم کرد. ضمن این‌که با شرکت بازرسی که در این سایت تولید مستقر است نیز برخورد شد و احتمال تعلیق آن نیز وجود دارد.

227227

نشر علوم پزشکی

من به عنوان یک نویسنده متخصص در زمینه علمی و پزشکی، مطالبی را به شما ارائه می‌دهم که به طور جذاب و قابل فهم، اطلاعات لازم را درباره موضوعات مختلف سلامتی به شما منتقل کنند.
دکمه بازگشت به بالا