عکس| اسطوره شیاطین سرخ خواننده شد!

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” عکس| اسطوره شیاطین سرخ خواننده شد! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز؛ این اسطوره ۵۷ ساله در ماه ژوئن اعلام کرد که به دنیای موسیقی روی آورده است و آلبوم موسیقی او به نام “I’ll Make My Own Heaven” قرار است در 20 اکتبر منتشر شود.این آلبوم شامل آهنگ هایی به زبان انگلیسی و فرانسوی است. اسطوره سابق منچستریونایتد پیش از این در طول دوران بازی خود برای شیاطین سرخ با لگد زدن به هوادار حریف و انتقاد از سرمربی تیم ملی فرانسه با انتقادات زیادی مواجه شده بود. اما کانتونا پس از آویختن چکمه هایش در سال ۱۹۹۷ دست خود را به طور حرفه ای به سمت دنیای هنر و تئاتر، سینما و نقاشی روی آورد.

عکس| اسطوره شیاطین سرخ خواننده شد!

او اکنون تعدادی آهنگ ساخته است و تور خود را اواخر این ماه میلادی آغاز خواهد کرد. کانتونا پس از اعلام انتشار اولین آلبوم خود قبل از تور فروش خود بار دیگر جهان فوتبال را تحت تاثیر داد. آلبوم این اسطوره فرانسوی قرار است در ۲۰ اکتبر منتشر شود و سپس مهاجم سابق منچستریونایتد یک تور پنج روزه را در منچستر، لندن و دوبلین آغاز خواهد کرد.

کانتونا در توصیف عشق خود به موسیقی نویسی می گوید: ” نوشتن آهنگ راهی برای گذران روزهای زندگی من است. در طول قرنطینه کرونا، بالاخره موفق شدم آموختن گیتار را جدی بگیرم، و با اینکه هنوز گیتاریست ضعیفی هستم، به اندازه کافی اعتماد به نفس داشتم که بتوانم چند آهنگ را به شکلی درست بسازم.”

257 251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا