اجتماعی

عملیات دشمن در حوزه افکار عمومی را باید با «جهاد تبیین» از بین برد

به گزارش شفاف، محمدامین توکلی زاده در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه روز بصیرت اظهار داشت: 12 سال از حماسه بزرگ مردم ایران می گذرد؛ در حالی که 12 سال از حماسه بزرگ مردم ایران می گذرد. حماسه ای که متعلق به نسل سوم انقلاب بود و این نسل سرافراز برخاسته از این آزمون بزرگ و کم نظیر معدوم سازی. آزمونی که حتی افراد ساده لوح با نام های بزرگ هم شکست خوردند. این جوانان بودند که این شورش ها را تجربه نکردند، اما قطعاً پای انقلاب ایستادند.

وی افزود: به نظر وی، دشمن بی بدیل ترین عملیات را برای براندازی یک انقلاب مردمی و قرار دادن مردم در مقابل یکدیگر و تحریک مردم از درون انقلاب علیه انقلاب طراحی کرد. همه رسانه های داخل و خارج گرد هم آمدند و همه عوامل خود را به صحنه آوردند.

معاون شهردار پایتخت با بیان اینکه اغتشاش یعنی تلفیق حق و باطل و سختی تشخیص، گفت: وقتی انحراف و آشوب دست به دست هم دهند، در تشخیص پیچیدگی ایجاد می شود و کار سخت می شود. در آن زمان بمباران رسانه ای رخ داد و افکار عمومی از پر سر و صداترین بمباران رسانه ای گذشت. نسلی با بنیان های مستحکم دینی در مقابل این قیام ایستادگی کردند و با سربلندی به سوی گام دوم انقلاب اسلامی حرکت کردند و زمینه را برای آن فراهم کردند.

وی ادامه داد: امروز که دوازدهمین سالگرد 9 دی را بزرگ می دانستیم صحنه هایی را پشت سر گذاشتیم که یکی از آنها برای براندازی یک نظام کافی بود اما با رهبری رهبر معظم انقلاب بر این آشوب ها فائق آمدیم. و نسلی از افراد متفکر و آگاه.» ; نسلی که نگذاشت قانون گریزی و دیکتاتوری در برابر صدای مردم و همچنین قیام اشرافی رخ دهد. باعث شد بعد از دیروز پرچم انقلاب را در منطقه به اهتزاز در آوریم و سربلند شویم.

توکلی زاده تاکید کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی فرمودند جمهوری اسلامی حرم است و من به عنوان نگهبان می بینم که اگر این حرم فرو بریزد چیزی از شیعه و اسلام باقی نمی ماند، لذا همکاران ما در نقاط مختلف شهرداری تهران به عنوان بخشی از حرم هستند. انقلاب خود را موظف به انجام کارهای بزرگ در 9 دی می داند. حضرت آقا فرمودند ما خرمشهر را در پیش داریم و این بار باید در میدان با دشمن بجنگیم. فعالیت های دشمن در عرصه افکار عمومی باید با جهاد از بین برود. گفتند همه ما وظیفه داریم جهاد را تبیین کنیم. کارخانه تولید مشکوک فعال است. شبکه های ماهواره ای و مجازی قارچ فعال هستند. عظمت نهم دی وقتی آشکار می شود که ببینیم چه نیروهایی پشت این قیام ایستاده اند و چه تلاشی داشته اند و امروز خوشحالیم که انقلاب اسلامی ایران دوازدهمین سالگرد پیروزی 9 دی را جشن می گیرد و خوشحالیم که این روز را عالی در نظر بگیرید

دکمه بازگشت به بالا