عملکرد ورزشکاران ایران در روز سوم/ چراغ اول با «نقره» روشن شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سومین روز از شانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک که توسط توکیو برگزار شد ، با رقابت ورزشکاران ایرانی در چندین رشته پیگیری شد که بر اساس پیش بینی ها ، مدال وزنه برداری ایران در این مسابقات به دست آمد. این مدال نقره در شرایطی به دست آمد که انتظار می رفت مدال برنز این ورزشکار قبل از شروع بازی ها باشد.

نتایج عملکرد ورزشکاران ایرانی در سومین روز این بازیها به شرح زیر است:

دوچرخه سواری که به فینال نرسید

مهدی محمدی ، دوچرخه سوار ایرانی ، در مسابقات 4000 متری C5 دوومیدانی و دوومیدانی دوومیدانی بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو روز جمعه شرکت کرد ، اما نتوانست به فینال برسد و حذف شد. محمدی با زمان 5 دقیقه و 9 ثانیه و 154 صدم ثانیه در رده دهم گروه خود قرار گرفت.

در این گروه “فولون” از فرانسه با رکورد 4 دقیقه و 18 ثانیه و 274 صدم ثانیه اول شد و ورزشکاران استرالیا و اوکراین دوم و سوم شدند. مهدی محمدی روز سه شنبه در جاده تایم تریل و جمعه در جاده استقامت با حریفان خود به رقابت می پردازد.

عملکرد ورزشکاران ایرانی در روز سوم / اولین چراغ با آن روشن شد

باخت دوم بسکتبال با ویلچر و کاهش فرصت صعود

تیم ویلچر ایران که در گروه B مرحله مقدماتی پارالمپیک با تیم هایی از استرالیا ، آلمان ، آمریکا و الجزایر هم گروه است ، جمعه شب در دومین بازی این مرحله مقابل آمریکا شکست خورد و با نتیجه 41 بر 65 شکست خورد.

ایمان بگ زاده فرد ، دانیال ذاکری ، فالح عیاشی ، عبدالجلیل قرنجیک ، حسن عبدی ، محمد محمد نژاد ، مجتبی کمالی ، امیررضا احمدی ، محسن طلوعی ، وحید سعادت پور ، محمدحسن سیاری ، رضا عیوضی ، تیم ملی تیم ملی بسکتبال با ویلچر به صورت متناوب راه خود را باز کردند. به سمت زمین.

باخت مقابل آمریکا دومین باخت تیم بسکتبال با ویلچر ایران بود. تیم عباس آقاکوچکی نیز روز پنجشنبه با نتیجه 39 بر 81 مقابل استرالیا شکست خورد. با این دو باخت ، صعود پارالمپیک بسکتبال ایران به دور بعدی مسابقات دشوار بود.

تیم بسکتبال با ویلچر ایران شنبه ساعت 14:45 به وقت توکیو به مصاف تیم الجزایر می رود.

عملکرد ورزشکاران ایرانی در روز سوم / اولین چراغ با آن روشن شد

جعفری اولین چراغ کاروان ایران را با نقره روشن کرد

مسابقات وزنه برداری منهای 65 کیلوگرم بازی های پارالمپیک توکیو از روز جمعه 26 سپتامبر در مجمع بین المللی توکیو آغاز شد. در این رده 10 ورزشکار از کشورهای مختلف جهان حضور داشتند و امیر جعفری نماینده کشورمان در جدول بود.

در پایان مسابقات لیو لی از چین با 198 کیلوگرم مدال طلا را از آن خود کرد. امیر جعفری با 195 کیلوگرم در سکوی دوم قرار گرفت و باتیر ​​حسینه از الجزایر با 192 سوم شد.

امیر جعفری در اولین حرکت 195 کیلوگرم را ثبت کرد. تیم ملی کشورمان در حرکت دوم که 196 کیلوگرم بود دچار اشتباه شد. در حرکت سوم ، او نمی تواند 198 کیلوگرم را ثبت کند.

با این مدال جعفری اولین مدال کاروان اعزامی به دست آمد. طبق اعلام کمیته ملی پارالمپیک ، جعفری مدعی مدال برنز بود که با مدال نقره به دست آورد.

عملکرد ورزشکاران ایرانی در روز سوم / اولین چراغ با آن روشن شد

عملکرد خوب تیراندازان در روز اول

مسابقات تیراندازی با کمان بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو در سایت تیراندازی با کمان مجتمع یومنوشیما برگزار شد. نمایندگان کشورمان در مسابقات روز جمعه غلامرضا رحیمی ، رمضان بیابانی و علی سینا منشازاده بودند که به ترتیب در مرحله تعیین رتبه مواد ترکیبی تفریحی و انفرادی به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات ، غلامرضا رحیمی در بخش تفریحات انفرادی با نتیجه 644 عنوان نخست را کسب کرد و رمضان بیابانی و علی سینا منشازاده به ترتیب در گروه آهنگسازی انفرادی با نتیجه 699 به ترتیب دوم و چهارم شدند.

رحیمی با 644 امتیاز ضمن عبور از مرحله بعد به عنوان بهترین تیرانداز ، رکورد پارالمپیک را در بخش تفریح ​​مردان که قبلا توسط ابراهیم رنجبر از کشورمان با 637 امتیاز در اختیار داشت ، بهبود بخشید.

عملکرد ورزشکاران ایرانی در روز سوم / اولین چراغ با آن روشن شد

بدین ترتیب در مرحله بعدی مسابقات کویر رمضان ، سلیمان سلیمان از عراق و علی سینا منشازاده با عمر آچه ورا از مکزیک رقابت خواهند کرد. غلامرضا رحیمی نیز بدون رقابت با حریفی دیگر در دور شانزدهم حضور خواهد داشت.

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا