عملکرد قابل قبولی مقابل کانادا داشتیم

عطایی: مقابل کانادا عملکرد قابل قبولی داشتیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر اینکه شاگردانش مقابل کانادا عملکرد قابل قبولی داشتند، گفت: کانادا با سرعت بالایی بازی کرد و بازیکنان ایران توانستند این تیم خوب را شکست دهند.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز، بهروز عطایی پس از پیروزی تیم ایران مقابل کانادا اظهار داشت: مسابقات خیلی خوب بود و خوشبختانه بازیکنان ایران توانستند تیم خوب کانادا را شکست دهند. آنها با سرعت بالایی بازی کردند و عملکرد خوبی داشتند. ارتفاع توپ ها فوق العاده کم بود و کنترل روی تور بسیار سخت بود.

او ادامه داد: بازیکنان ایرانی به خوبی خواسته های کادر فنی را برآورده کردند. آنها کار را برای پاسور سخت کردند و پاس اول در ست سوم خارج از زمین بود و مربی از پاس دوم خود استفاده کرد.

عطایی در پایان خاطرنشان کرد: در مجموع بازیکنان بازی قابل قبولی داشتند و هفته دوم را با پیروزی به پایان رساندیم. امیدوارم در هفته سوم و مسیر سختی که در چهار بازی باقیمانده پیش رو داریم، بازیکنان ایران بتوانند به روند رو به رشد خود ادامه دهند و بازی های قابل قبولی از خود به نمایش بگذارند.

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین و آخرین دیدار هفته دوم لیگ ملت‌ها موفق شد با نتیجه 3 بر صفر کانادا را شکست دهد و با چهار برد و 12 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گیرد.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا