عملکرد ضعیف بایدن صدای همه را در مناظره درآورد / واکنش ایلان ماسک به مناظره انتخاباتی

به گزارش بیگ نیوز، شامگاه پنج‌شنبه به وقت آمریکا، «جو بایدن» رئیس‌جمهور کنونی دموکرات آمریکا و رقیبش، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق جمهوری‌خواه آمریکا در یک مناظره به میزبانی شبکه خبری سی‌ان‌ان در آتلانتا شرکت کردند و عملکرد ضعیف بایدن باعث ایجاد نگرانی در میان دموکرات‌ها و ایجاد سؤالاتی در مورد آینده نامزدی او شد.

در این زمینه بیگ نیوز نوشت: بایدن و کمپین او همان شب اعتراف کردند که رئیس‌جمهور ایالات متحده در مناظره آتلانتا کار دشواری داشت، اما آنها به مردم اطمینان دادند که به نامزدی این سیاستمدار سالخورده آمریکایی پایان نمی‌دهند.

در همین رابطه «ایلان ماسک» کارآفرین میلیاردر آمریکایی که زمزمه‌هایی از حمایت او از ترامپ هم به گوش می‌رسد، به این مناظره واکنش نشان داد. این احتمال وجود دارد که در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات نوامبر، ایلان ماسک سمتی بگیرد.

ایلان ماسک در شبکه اجتماعی «ایکس» (توییتر سابق) زیر پست «ویوک راماسوامی» که سابقا نامزد ریاست جمهوری آمریکا بود، به سوال او که نوشته بود «بایدن در حقیقت و در عمل این کشور را اداره و رهبری نمی‌کند و بعد این سوال ناراحت‌کننده پیش می‌آید که خب چه کسی مسوول (کشور) است؟» نوشت: «شاید هیچکس.»

پیشتر رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند، دموکرات‌ها در پی عملکرد شدیدا ضعیف «جو بایدن» در مناظره نخست ریاست جمهوری با «دونالد ترامپ»، احساس خطر شدیدی کرده و به تکاپو افتاده‌اند تا بایدن را از رقابت خارج و با گزینه دیگری جایگزین کنند.

بایدن ۸۱ ساله، نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات و پیرترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکا در جریان مناظره ۹۰ دقیقه‌ای با ترامپ بارها با مطرح ساختن جملات نامفهوم و نیمه‌تمام و پاره شدن رشته افکارش و سکوت‌های عجیب گاف داد و سردرگم ظاهر شد.

عملکرد ضعیف بایدن صدای همه را در مناظره درآورد / واکنش ایلان ماسک به مناظره انتخاباتیعملکرد ضعیف بایدن صدای همه را در مناظره درآورد / واکنش ایلان ماسک به مناظره انتخاباتی2323

منبع: www.khabaronline.ir

دکمه بازگشت به بالا