عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد دبیر برتر هم اندیشی نخبگان دانشگاهی کشور شد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بوشهر، نشست دبیران هم‌اندیشی دانشگاه‌های آزاد اسلامی، پیام نور و جامع علمی کاربردی به میزبانی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با حضور حجت‌الاسلام مصطفی رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و حجت‌الاسلام محمد شریفانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در مشهد مقدس برگزار می‌شود و با بررسی نقش دبیران هم‌اندیشی در پیشرفت دانشگاه‌ها از عباس عاشوری‌نژاد استادیار گروه آموزشی تاریخ و تمدن ملل اسلامی آزاد اسلامی واحد بوشهر و چهار دبیر برتر دیگر هم‌اندیشی استادان و نخبگانی دانشگاهی. این یکی عالی است.

عباس عاشوری‌نژاد در این نشست حمایت‌های بی‌دریغ، همدلی و هیئت رئیسه دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و اعضای هیئت علمی استان را از عوامل مؤثر بر این امر می‌دانند.

به گزارش آنا، کسب رتبه برتر کشوری برای دبیر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در حالی که میسر شد که پیش از این نیز در سال 96، دبیر هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر موفق به کسب این عنوان شد. ایجاد اندیشکده‌های تخصصی از مرکز جدید هم‌اندیشی با کمک به دستگاه‌های اجرایی استان و کشور است که استان بوشهر در این مسیر پیشقدم بوده و به‌زودی اولین اندیشکده تخصصی با عنوان «اندیشکده فرهنگ، حکمت و تربیت» در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر (پردیس عسلویه) در این صورت می توانید دولت اسلامی آمریکا را مشاهده کنید و اطلاعات خود را به شورای نمایندگان ارائه دهید.

انتهای پیام / ۴۱۲۱ /

دکمه بازگشت به بالا