عصفوری: به دنبال تقویت تیم ملی دوچرخه‌سواری معلولان هستیم

رئیس انجمن دوچرخه سواری پارادوکس گفت: پس از این انتخاب دوچرخه سواران دارای معلولیت از حالت سنتی و سلیقه ای خارج و قانونی می شود.

فرهاد عصفوری در گفت وگو با بیگ نیوز، اظهار کرد: اگر پیش از این نحوه انتخاب ورزشکاران برای حضور در تیم ملی دوچرخه سواری بر اساس رتبه و نتایج آنها در مسابقات، در مسابقات آتی به ویژه در بازی های پیش آسیایی بود. سعی می کنیم ورزشکاران را به تیم ملی دعوت کنیم.» برای خارج شدن از شرایط سنتی و سلیقه ای و قانونی شدن، شانس مدال آوری را افزایش دهیم.

وی گفت: در این روش حتی مدال آورانی که در مسابقات بین المللی مدال می گیرند، حضورشان در تیم ملی تضمین نمی شود و با توجه به نتایج و رکوردهایی که در اردوها کسب می کنند، شرایط حضور آنها در تیم ملی و … امکان ارسال به مسابقات بین المللی فراهم شود.»

رئیس انجمن دوچرخه سواری پارادوکس تاکید کرد: تلاش ما بر این است که با این روش علمی تیم ملی دوچرخه سواری معلولان را تقویت کنیم و کسانی را که بالاترین رکورد را به ثبت رسانده و شانس زیادی برای قهرمانی دارند به اردوی تیم ملی دعوت کنیم. مدال ها.”

وی در پاسخ به این سوال که این روش چه تاثیری در کاهش یا افزایش تعداد دوچرخه سواران اعزامی به بازی های پیش از آسیایی چین خواهد داشت، گفت: اعزام ها در حال کاهش یا حتی افزایش است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا