عرضه شیرخشک به ازای هر کدملی در داروخانه‌ها/ این اقدام برای کنترل قاچاق شیرخشک است

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” عرضه شیرخشک به ازای هر کدملی در داروخانه‌ها/ این اقدام برای کنترل قاچاق شیرخشک است ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

قاچاق

مدیرکل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو:

آفتاب‌‌نیوز :

محمود آل‌بویه امروز در حاشیه نشست خبری در سازمان غذا و دارو گفت: از 20 مهرماه امسال عرضه شیرخشک رگولار (عادی) در داروخانه‌ها با ثبت کد ملی و تاریخ تولد نوزاد در سامانه “تی‌تک” سازمان غذا و دارو انجام می‌شود.

وی با بیان این‌که سازمان غذا و دارو با قاچاق محصولات به‌ویژه شیرخشک برخورد شدید می‌کند، افزود: این اقدام در راستای جلوگیری از قاچاق شیرخشک رگولار انجام می‌شود؛ البته شیرخشک متابولیک و رژیمی برای نوزادان خاص از گذشته تاکنون با ارائه کد ملی توسط داروخانه‌ها عرضه می‌شده است.

مدیرکل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: مسئولان داروخانه‌ها موظف هستند کد ملی متقاضی را در سامانه سازمان غذا و دارو ثبت و سپس شیرخشک را به آن‌ها عرضه کنند.

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا