عربستان به داوران ایرانی ویزا نداد!

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” عربستان به داوران ایرانی ویزا نداد! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

عربستان |فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال پنج داور الیت و بین المللی کشورمان را برای شرکت در کلاس‌های آموزش کمک داور ویدئویی (VAR) انتخاب کرده بود و می‌بایست آنها برای شرکت در این دوره عازم عربستان می شدند که به دلیل صادر نشدن ویزا سفرشان لغو شد.

براساس این گزارش، بیژن حیدری، کوپال ناظمی، حسن اکرمی، مرتضی منصوریان و امیر عرب‌براقی پنج داور معرفی شده به همراه دانیال مرادی رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال باید صبح امروز (دوشنبه) عازم عربستان می‌شدند و برای تهیه بلیت آنها 450 میلیون تومان هم هزینه شده بود که صادر نشدن روادید سفر به عربستان موجب لغو این سفر شد.

با این وجود، خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در واکنش به عدم سفر داوران به عربستان گفت: هنوز کلاس‌ها در عربستان برگزار نشده است و در صورت تشکیل کلاس‌ها، داوران اعزام خواهند شد.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا