طوفان و رگبار شدید در مسکو؛ ۲۰ تن کشته و زخمی شدند+فیلم

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” طوفان و رگبار شدید در مسکو؛ ۲۰ تن کشته و زخمی شدند+فیلم ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

وزارت شرایط اضطراری روسیه اعلام کرد در پی وقوع طوفان بی‌سابقه و رگبار شدید روز گذشته (پنج‌شنبه) در مسکو، پایتخت این کشور تاکنون ۲ نفر کشته و دست‌کم ۱۸ نفر دیگر مصدوم و بستری شدند.

به گزارش بیگ نیوز، در بیانیه این وزارتخانه آمده است به دلیل وزش باد شدید یک نفر بر اثر سقوط درخت کشته شده و قربانی دوم نیز از داربست سقوط کرده است.

در این بیانیه همچنین آمده است طوفان، تلفات متعددی در مناطق مختلف پایتخت برجای گذاشته و شمار دقیق مجروحان در دست بررسی است.

مقامات پایتخت همچنین در حال ارزیابی خسارات وارده به اموال و تعداد درختان افتاده هستند.

اداره بهداشت مسکو نیز در بیانیه جداگانه‌ای اعلام کرد: ۱۸ نفر در بیمارستان های شهر بستری شدند که حال سه نفر از آنها وخیم است. چهار کودک نیز در بین مصدومان هستند که وضعیت آنها رضایت‌بخش است.

به گزارش آناتولی، وزارت شرایط اضطراری و دفتر شهرداری مسکو از ساکنان پایتخت خواست در شرایط بد جوی تا حد امکان در خانه بمانند و برای روزهای آینده نیز ادامه بارندگی‌های شدید، وزش باد و حتی گردباد را پیش‌بینی کرده‌اند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا